İrem Derici’den çarpıcı bebek açıklaması!

Böbrek enfeksiyonu dolayısıyla uzun bir süre yoğun bakımda kalan, Lider Şahin'le ilişkisi sona eren, televizyon programı biten İrem Derici, 'Bazı Aşklar Yarım Kalmalı' şarkısıyla müzik listelerinde yeniden üst sıralara tırmandı. Derici, Şahin ile olan ilişkisyle ilgili, "Geberiyorsun özlemden... Dişlerin dökülüyor ağrıdan. Ama medenice ayrıldık" dedi. Ünlü isim, çocuk istediğini de açıkladı.

İrem Derici’den çarpıcı bebek açıklaması!

Son dönemlerin gündemdeki ismi İrem Derici, hastane sürecinde yaşadıkları ve Lider Şahin’le olan ilişkisine dair Posta’ya açıklamalarda bulundu. İşte, Derici’nin açıklamalarının satırbaşları:

“İnsanlar hikaye yazmayı seviyor. Ben de iyi bir hikaye kahramanıyım. Hastanenin başhekimi açıkladı. Böbrek enfeksiyonu ve solunum yetmezliği nedeniyle yattım hastaneye. Hayatımda 50 kilonun altına inmedim ama 43 kilo diye yazdılar defalarca.

Kadınların üzerindeki bu güzellik baskısını yaratanlar kendi göbeklerinden ayak parmaklarını göremiyor! Rahat bıraksınlar artık şu kadın bedenini. Şişerim de inerim de. Kime ne!

irem-derici-2
‘ZEKA KITLIĞI VAR BENDE’

Hayatta benden değerli hiçbir şey yok! Beni sevenleri böyle üzmeye hakkım yok. Kendime bir daha bunu yapmayacağım. Gerçi hobi olarak tükürdüğümü yalıyorum. Sağım solum belli olmaz.

Konuşmaya başladığımdan beri aynıyım. Alttan alta bir zeka kıtlığı var bende diye düşünüyorum. Şuraya bir arkadaşım gelsin hemen sapıtırım. Galiba ciddiyete alışamadım.

‘YÜZ BİN KERE ALDATILMIŞIMDIR’

Yakalamadım kimseyi ama yüz bin kere aldatılmışımdır.

Bir keresinde sonradan öğrendim. Eve gidip ağladım, ne yapacağım. Kadını mı yolayım, adamı mı vurayım? Gönlü kaymış, olanlar olmuş. Yapacak bir şey yok.

Bu aralar acayip çocuk istiyorum. 30 oldum. Biyolojik saat midir nedir? Çın çın çalıyor tepemde. Tek istediğim birileri benim için bir şeyler yapsın. Biraz el üstünde tutulmak, şımartılmak istiyorum. Her kadın ister ama ben bu aralar çok istiyorum. Yoruldum.

‘BİR ARAYA GELME İHTİMALİMİZ YOK’

Dört ay oluyor. Herkes hayatında, işinde gücünde. Gayet mutlu mesut. Sağ olsun hastanede kendisi de, ailesi de yalnız bırakmadı. Aramızdaki saygıyı kaybetmediğimiz için şanslıyız. Ama yeniden bir araya gelme ihtimalimiz yok.

Pisleştirmedik, kavga gürültü sokmadık. Bence bu müthiş bir şey. Medenice ayrıldık.

Hayat o kadar uzun değil. O yüzden insanlıktan çıkmadan bitirmek lazım. Kendine de, ona da daha fazla eziyet etmeden… Herkes Hollywood senaryosu yaşamayı ve iyi bitmesini ister. Ama işte geberiyorsun özlemden… Dişlerin dökülüyor ağrıdan, acıdan. Ben de yaşadım ama Mustafa Ceceli de şarkısında diyor ya, ‘Sonunu boş ver, başı güzeldi.’

İrem Derici'nin bebek mesajı heyecanlandırdı İlginizi Çekebilir İrem Derici'nin bebek mesajı heyecanlandırdı
İrem Derici sigara içerken yakalanınca rahatsız oldu İlginizi Çekebilir İrem Derici sigara içerken yakalanınca rahatsız oldu