Sözcü Plus Giriş

İrem Derici’den ‘Sevimli’ bir duyuru

İrem Derici, bir telefon uygulamasını kullanarak suratının görüntüsünü değiştirdi ve duyurusunu bu görüntüyle yaptı.

Güncellenme: 08:23, 12/02/2017
İrem Derici’den ‘Sevimli’ bir duyuru

Lider Şahin’le evlilik yolunda giden bir ilişkisi olan İrem Derici, aşkta yaşadığı mutluluğu iş hayatında da sürdürüyor. Bir yandan müzik çalışmalarıyla koşturan Derici, bir yandan da sinema filmi heyecanı içinde. ‘Bekar Bekir’ adında yakın zamanda vizyona girecek olan filmi için sabırsızlanan İrem Derici, bu filmde rol almak dışında ‘Sevimli’ adlı şarkıyı da yeniden seslendirecek.

irem-derici-sli

Bu mutlu gelişmeyi farklı bir şekilde vermek isteyen İrem Derici, telefona yüklenen bir uygulama ile yüzünün şeklini değiştirerek şu satırları yazdı: “Yüzü bir melek gibi, uyuyan bebek gibi, taze bir çiçek gibi, sevimli çok sevimli… Beni takip edenler bilir, uzun zamandır Nur Ertürk’ün “Sevimli” isimli şarkısıyla kafayı bozmuş durumdayım. Yaz sonu çekimlerini bitirdiğimiz ve yakın zamanda vizyona girecek olan “Bekar Bekir” filmi için pazartesi stüdyoya giriyorum ve Sevimli’yi okuyorum. Al sana cover gibi cover, ilk sinema filmimde böyle şahane bir anımız olmasa mıydı?”

irem-derici-ic
İlginizi ÇekebilirBeyazıt Öztürk, İrem Derici'ye silikonları sorunca...Beyazıt Öztürk, İrem Derici'ye silikonları sorunca...