Irmak Ünal: ‘Dışarısı 4 derece’

Oyuncu Irmak Ünal eski zamanlara ait fotoğrafların paylaşıldığı perşembe gününü pas geçmedi ve bir Dubai tatilinde çekilmiş karesini hesabına yükledi.

Irmak Ünal: ‘Dışarısı 4 derece’

Türk sinemasının usta oyuncularından Cihan Ünal’ın kendisi gibi oyuncu kızı Irmak Ünal TBT gününü boş geçmedi ve kızı Kayla ile yaptığı bir Dubai ziyareti sırasında plajda çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Paylaşımına düştüğü notta an itibariyle hissettiklerini de paylaşan Irmak Ünal o an içine düştüğü sıkıntılı durumdan, kızıyla çekilmiş fotoğrafını bularak çıkmasını şu sözlerle anlattı: “Dışarısı 4 derece, kafamı fena bozanlar var, kışı zaten sevmem… Balkona çıkıp çığlık atasım var yani o kadar kafam bozuk. Sonra diyorum ki… Şöyle bi fotolarıma dalayım, kafam dağılsın. Veeee 2011 Aralık, 9 aylık bir #kaylakrbck ve #irmare , “Dubai de yılbaşı” isimli çalışmam çıkıyor karşıma. Gülümsüyorum….. şimdi daha iyiyim.”

irmak-unal-yeni-ic
Irmak Ünal bu defa gözleriyle konuştu İlginizi Çekebilir Irmak Ünal bu defa gözleriyle konuştu

 

Broadway'den İstanbul'a Müzikaller gösterisinde Burcu Biricik ve Irmak Ünal'dan seksi dans! İlginizi Çekebilir Broadway'den İstanbul'a Müzikaller gösterisinde Burcu Biricik ve Irmak Ünal'dan seksi dans!