Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Işığını Yansıt ses yarışmasının birincisi Emre Atabek oldu
Işığını Yansıt ses yarışmasının birincisi Emre Atabek oldu
Jürisinde Zuhal Olcay ve Cahit Berkay gibi iki dev ismin bulunduğu Işığını Yansıt adlı ses yarışmasında oy birliğiyle Emre Atabek birinci oldu. Olcay, genç şarkıcıyı öve öve bitiremedi.
Magazin 5 Eylül 2017 - 16:16

Marmara Forum’un bu yıl birincisini hayata geçirdiği ‘Işığını Yansıt' ses yarışmasının kazananı Emre Atabek oldu. 1200 kişi arasından birinciliği göğüsleyen Atabek, sözü ve müziği kendisine ait olan şarkısı ‘Farketmez Bana’ ile büyük beğeni topladı.
emre-atabek2Zuhal Olcay, Cahit Berkay, Nihat Odabaşı ve Selçuk Kaya’nın jürisinde bulunduğu ‘Işığına Yansıt’ projesi kapsamında Zuhal Olcay, Emre Atabek’ın ilk single'nda düet yapacak. Şarkının müziğini Cahit Berkay, Klibini ise Nihat Odabaşı çekecek.

2
Zuhal Olcay proje ile alakalı şöyle konuştu: “1200 kişi arasından en doğru sanat adamını seçtiğimize inanıyorum. Gerek sesi, gerek sahne performansı bizi büyüledi. Emre Atabek ardına dikkat! Daha çok duyacaksınız. Yeni star adayı kapıya dayandı” dedi.

Cahit Berkay ise, Sanat adına önemli bir arkadaşı birinci seçtik. Şarkılarının dilden dile dolaşacağı kanaatindeyim. Yolu açık olsun biz her zaman yanında olmaya çalışacağız” diye konuştu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.