Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Işıl Reçber’in estetiksiz hali şaşırttı!
Işıl Reçber’in estetiksiz hali şaşırttı!
Eski milli kaleci Rüştü Reçber'in sosyetik eşi Işıl Reçber, cemiyet dünyasının en güzel kadınları arasında gösteriliyor. Işıl Reçber teknolojinin kadınlar için armağanı olan estetikten oldukça yararlanmış durumda. Işıl Reçber'in eski görüntüleriyle yeni görüntüsü arasında dudak uçuklatan bir fark bulunuyor.
Magazin 31 Ekim 2017 - 17:12

Işıl Reçber geçtiğimiz senelerde bir dergiye verdiği röportajda ‘Estetiğe karşı değilim, zamanı geldiğinde, ihtiyaç duyarsam, yaptırabilirim. Ama her şeyin dozu olması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle ‘beni baştan yarat' felsefesine karşıyım. Başka bir insana dönüşmeye çalışmanın, ne kadar güzel bir operasyon olsa dahi hoş görünmediğini düşünüyorum’ açıklamasında bulunmuştu. Şimdilerde ise Işıl Reçber’in eski hali ve günümüzdeki hali arasında dağlar kadar fark olduğu gözüküyor. Işıl Reçber, kendi sözlerini çiğneyerek adeta estetik harikasına dönüştü. İşte Işıl Reçber’in estetiksiz hali;
isilrecber
dw
recberfeisilrecber
65e

Son güncelleme: 09:17 - 01.11.2017