İsimsizler 17. bölüm fragmanı yayında. İsimsizler’den tüm hayranlarına davet!

Kanal D'nin sevilen dizisi İsimsizler'de bu hafta, Kudret her geçen gün büyük kayıplar vermeye devam ediyor. Bu kayıplar onu daha da sinirlendiriyor ve sinsi oyunlara başvuruyor. Kör Yakup'un en hassas noktası olan kızının hayatı tehlikede mi? İsimsizler ekibinde bir muhbir mi var? İşte İsimsizler Dizisi 17. bölüm fragmanı...

İsimsizler 17. bölüm fragmanı yayında. İsimsizler’den tüm hayranlarına davet!

İsimsizler’İn içinde bir sızıntı kaygısı beliriyor. İhanet düşüncesi tüm ekibe sirayet ediyor. Ekibe ihanet eden bu kişi kim? Kör Yakup’un kzının hayatı risk altında mı? Kudret’in kayıpları onu sinsi oyunlara itiyor..İşte yeni bölümde olacaklar ve daha fazlası…

16. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İsimsizler 16. Bölümde; Kudret’in adamları tarafından köşeye sıkıştırılan Murat, ekip arkadaşlarının desteği ile kurtulabilecek mi? İsimsizler son bölümde, Kudret planladığı terör saldırısının önünde bir engel olmaması için tüm tedbirlerini alır ve bu yolda ilk işi Fatih ve ekibine engel olmaktır. Kudret’in adamları, Murat’ı köşeye sıkıştırır.

17. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İsimsizler 17. Bölüm Fragmanı yayında! İsimsizler, düşmanla yüz yüze savaşmak için artık hazır! Kudret her geçen gün yeni kayıplar vermeye başlar. Bu kayıplar onun öfkesini daha da arttırır ve beraberinde sinsi oyunları getirecektir. Kor Yakup’un zayıf noktası kızının hayatı tehlikeye mi girecek?

İÇERİDE BİR MUHBİR Mİ VAR?

İsimsizler, tarafında ihanet düşüncesi gezinmeye başlar. İçeriden sızıntılar olabileceği gündeme gelir. Ekibe ihanet eden birisi var mı?

İŞTE 17. BÖLÜM FRAGMANI

 

İsimsizler’den tüm hayranlarına davet!

İsimsizler’den hayranlarına sürpriz haber! Bu akşam KanalD twitter hesabından yapılacak yarışma sonucu belirlenecek olan şanslı iki kişi seti ziyaret edip, oyuncularla sohbet etme şansı yakalayacak.

Katılım Koşulları

1 – https://twitter.com/kanald adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 2.10.2017 tarihinde Kanal D tarafından düzenlenmektedir.

2- KanalD twitter hesabından duyurulan hashtag ile sorulacak 5 soruya doğru cevap veren ilk 2 kişi İsimsizler setini ziyaret etme şansı kazanacak.

3- Kazanan talihli İsimsizler oyuncuları ile sohbet etme şansını elde edecek.

4- Yarışmaya katılım ücretsizdir, 13 yaşından büyük herkes yarışmaya katılabilir. Katılım için işbu Katılım Koşulları dışında ticari koşul aranmamaktadır.

5- Yarışmayı kazananlar, 3. 10. 2017 tarihinde Twitter'dan duyurulacaktır. Mesaj yolu ile iletişime geçmeleri istenecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kanal D sorumlu değildir.

6- Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, bilgilerini eksik sağlayan katılımcılar, yarışma kapsamında ödüle hak kazanmamış kabul edilirler. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kanal D katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profilleri teyit etme hakkını saklı tutar.

7- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

8- Kullanım Koşulları'na aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcılar, yetkili kişi tarafından yarışmadan çıkartılabilecek, ödül kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyebilecektir. Kullanım Koşulları'na aykırı eylemlerin gerçekleştirilmesi halinde Kanal D yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan her türlü maddi ve manevi zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

9- Kanal D, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

10- Katılımcılar, yarışmanın sonuçlarını https://twitter.com/kanald sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmektedirler.

11- Yarışmaya katılanlar işbu Katılım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırlar. Kanal D Yarışmaya Katılım Koşulları'na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

12- Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kanal D'nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

13- Kanal D'nin Yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve Yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları geri alınamaz bir şekilde, kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

14- Katılım Koşulları'nın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

15- Oyuncularla tanışma hakkını kazanan talihli, Kanal D'nin belirleyeceği tarihte, tanışma ve ziyaret etmeyi kabul etmiş sayılır.

16- Set ziyareti hakkını kazanan talihlinin 18 yaşından küçük olması durumunda; talihlinin, velisi ile birlikte tanışmaya gelmesi gerekmektedir.

17- Ulaşım ve konaklama bedeli talihliye aittir.

İsimsizler 16. bölüm fragmanı yayında. Kudret'in Kurmay Murat planı ne? İlginizi Çekebilir İsimsizler 16. bölüm fragmanı yayında. Kudret'in Kurmay Murat planı ne?

 

İsimsizler dizisi konusu ve oyuncuları İsimsizler kadrosundaki yeni isimler kim? İlginizi Çekebilir İsimsizler dizisi konusu ve oyuncuları İsimsizler kadrosundaki yeni isimler kim?

 

Loading...