İsimsizler 18. bölüm fragmanı yayında Operasyon başlıyor!

İsimsizler 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu bölümde operasyon için düğmeye basılıyor. Sevkiyatı durdurmak için düzenlenecek operasyonun ne gibi sonuçları olacak? Afran, yakalanabilecek mi? Sağ yakalanabilecek mi? İşte 18. bölüme dair ayrıntılar.

İsimsizler 18. bölüm fragmanı yayında Operasyon başlıyor!

İsimsizler’de operasyon başlıyor. Vatan söz konusu olduğunda neler yapabileceğini gösteren bir ekip operasyonda ne yapacak? Afran’ın akıbeti ne olacak? İsimsizler 3 koldan yapacakları operasyonu nasıl organize ediyor? İsimsizler yeni bölümde yaşanacaklar ve daha fazlası…

isimsizler-18-ic

SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

İsimsizler 17. Bölümde; İsimsizler’in çok yakından tanıdığı bir ismin aniden ortaya çıkmasıyla Fatih büyük bir şok yaşamıştı. İsimsizler son bölümde, Fatih, Kurmay’ın bütün itirazlarına rağmen müthiş bir operasyona imza atmıştı. Dağdan gelen ve İsimsizler’in çok yakından tanıdığı kişi kimdir? Kudret’in sınırları değiştirecek kadar önemli dediği sevkıyat nedir? Ve en önemlisi İsimsizler Türkiye üzerinde oynanan bu büyük oyunu bozabilecekler midir?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fatih ve ekibi büyük bir pusuya düşürülmüştür. Aynı şekilde Kor Yakup ve adamları da saldırıya uğramıştır. Bu saldırıların arkasında Kudret ve içinde bulunduğu gizli örgüt vardır. İsimsizler, düşmanla yüz yüze savaşmak için artık hazır! Kudret’in her geçen gün yeni kayıplar vermeye başlar. Bu kayıplar onun öfkesini daha da arttırır ve beraberinde sinsi oyunları getirecektir. Kör Yakup’un zayıf noktası kızının hayatı tehlikeye mi girecek?İsimsizler, tarafında ihanet düşüncesi gezinmeye başlar. İçeriden sızıntılar olabileceği gündeme gelir. Ekibe ihanet eden birisi var mı?

İŞTE 18. BÖLÜM FRAGMANI

İsimsizler 17. bölüm fragmanı yayında. İsimsizler'den tüm hayranlarına davet! İlginizi Çekebilir İsimsizler 17. bölüm fragmanı yayında. İsimsizler'den tüm hayranlarına davet!

İsimsizler dizisi konusu ve oyuncuları İsimsizler kadrosundaki yeni isimler kim? İlginizi Çekebilir İsimsizler dizisi konusu ve oyuncuları İsimsizler kadrosundaki yeni isimler kim?