Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İsimsizler 3. bölüm 3. fragmanı izle: Murat’a işkence!
İsimsizler 3. bölüm 3. fragmanı izle: Murat’a işkence!
İsimsizler 3. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. İsimsizler yeni bölümde Murat örgütün elinde işkenceye maruz kalıyor.
Magazin 7 Nisan 2017 - 10:46

Kanal D’nin ekranlara fırtına gibi giren dizisi İsimsizler’in 3. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. İsimsizler yeni bölümde Murat örgütün eline geçmesi ekibi altüst ediyor. Murat, örgütün elinde işkence görüyor. Fatih ekibi toplayıp operasyon emrini veriyor. Acaba Murat kurtarılabilecek mi?

İsimsizler 3. bölümü ile 10 Nisan Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Fatih ve ekibi Virankaya'ya yapılan saldırıyı püskürtmüştür. Ancak onları bekleyen bir tehlike daha vardır!

İsimsizler 2.Bölüm’de, Fatih ve ekibi ilçeden çatışmanın izlerini silmeye çalışırlarken bir yandan da olayların perde arkasını araştırmaya başlarlar. Kaymakam suikastinde kullanılan bombayı araştıran Olcay, ucu uluslararası güçlere uzanan ilginç bağlantılara ulaşır. Peki bu ipuçları onları nasıl bir sonuca doğru götürecek? Fatih ve ekibi elde ettikleri bilgilerle nasıl bir yol izleyecek?

Öte yandan Otto ve Sawer ise devletin içine sızan kriptoların da başrolde yer alacağı, halkı devlete karşı kışkırtacak korkunç bir plan hazırlığı içindedirler. Tam da bu sırada Kürşat'a sınır ötesinden gelen bir mesaj, Kürşat ve Murat'ı, sonu büyük tehlikelerle dolu olan bir yolculuğa çıkarır. Bu yolculuğun sonunda onları bekleyen tehlike ise herkesi tedirgin eder…