Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İsimsizler 5. bölüm fragmanı izle:
İsimsizler 5. bölüm fragmanı izle:
İsimsizler 5. bölüm fragmanı yayınlandı. İsimsizler yeni bölümde Kaymakam Fatih'in annesinin hayatı tehlikede...
Magazin 22 Nisan 2017 - 12:33

Kanal D’nin yeni başlayan ve ekranlara fırtına gibi giren dizisi İsimsizler’in 5. bölüm fragmanı yayınlandı. İsimsizler son bölümde örgüt iyice kudurdu. Son operasyonlarda istediklerini elde edemeyen terör örgütü daha fazla ölüm için harekata geçiyor. Öte yandan Fatih’in annesini elinde bulunduran örgüt onu öldürmek için kolları sıvıyor. Bakalım Fatih annesini kurtarabilecek mi?

İsimler 5. bölümü ile 24 Nisan Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sawer, art arda yaşadıkları bütün başarısızlıkların sorumlusu olarak Fatih'i görmektedir ve onu öldürtme kararı alır. Namlunun ucunda olan Fatih, vurulacak mı? Sawer'in bu girişimi nasıl sonlanacak?

İsimsizler 4.Bölüm'de ekibin Sinan hakkındaki şüpheleri doğrulanıyor mu? Önceki bölümde canlı bomba girişiminde bulunan Mahmut’un evinde arama yapılmıştı. Yapılan aramalar sırasında Terörle Mücadele Polisi Ahmet evde bir takım delillere ulaşmıştı. Bu delillerin ortaya çıkmasıyla büyük bir korku ve panik yaşayan Sinan ise yolun sonuna geldiğini düşünmeye başlamıştı. Ekip, Sinan’ın hain olduğunu düşünüyordu ancak ellerinde henüz bunu kanıtlayabilecekleri bir belge yoktu. Sinan’ı yakın markaja alan ekip, onunla ilgili bilgilere ulaşabilecek mi? Ahmet’in Fatih’e anlattıklarından sonra neler olacak? Sinan, ekibin ondan şüphelendiğini anlayarak, yeni bir yol mu izleyecek?

Öte yandan yeni Cumhuriyet Savcısı Zeki Öztan da hikayeye dahil oluyor. Zeki Öztan, İstanbul Hukuk Fakültesi'ni bitirmiş, Balıkesir Bigadiç, İzmir Ödemiş ve Ankara'da görev yaptıktan sonra Virankaya'ya tayini çıkan bir Cumhuriyet Savcısıdır. Fatih ve yeni savcı arasında neler olacak? Yeni savcı, bağımsızlığı konusunda neden şüphe çekti?

İSİMSİZLER 4. BÖLÜM İZLE