İsimsizler 9. bölüm fragmanı izle: Dayı vuruluyor

İsimsizler 9. bölüm fragmanı yayınlandı. İsimsizler yeni bölümde özel harekat polisi Hasan vuruluyor.

İsimsizler 9. bölüm fragmanı izle: Dayı vuruluyor

Kanal D’nin ekranlara damga vuran dizisi İsimsizler’in 9. bölüm fragmanı yayınlandı. İsimsizler yeni bölümde terör örgütünün içine sızan istihbaratçılar deşifre olunca örgüt lideri tarafından infaz ediliyor.

DAYI VURULUYOR

Aldığı istihbaratı değerlendiren Dayı ve Murat terör örgütü ile çatışmaya giriyor. Çatışma esnasında özel harekat polisi Hasan vuruluyor. Şimdi merak diziyi yakından takip eden izleyicilerin merak ettiği konu ise Hasan’ın ölüp ölmeyeceği…

İsimsizler 9. bölümü ile 22 Mayıs Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Fatih ve ekibi sınır ötesi bir operasyona hazırlanıyor. Ekip, bu defa hazırlandıkları operasyonda ilk hedef olarak kendilerine örgütün başındaki ismi seçiyor. Hainleri beklemedikleri bir anda bozguna uğratmak isteyen ekip, nasıl bir plan yapacak?

Günden güne hainlere karşı daha da hırslanan Fatih, artık Sawer, Afran ve diğer hain teröristlerin ölmesi gerektiğini anlar ve harekete geçer. Fakat Fatih ve ekibini bu tehlikeli mücadelede sürprizler bekler. Sawer ve Afran için yolun sonu mu geliyor? Fatih, bölgede kiminle karşılaşacak? Çatışma sırasında neler yaşanacak? Ahmet, Sinan’la karşılaşır ve büyük bir öfkeyle silahını ona doğrultur. Ahmet’i karşısında gören Sinan ne yapacak? Ahmet, tetiği çekecek mi?Öte yandan Fatih’le aralarında soğuk rüzgarlar esen savcı, yeni planlar yapmaya başlıyor. Savcının hedefinde ne var? Kimlerle iş birliği içinde olacak? Fatih, savcının planları karşısında nasıl önlemler alacak?

Loading...