Yayın günü değişti: İsimsizler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İsimsizler hangi gün yayınlanacak?

İsimsizler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu dizinin takipçileri tarafından araştırılıyor. İsimsizler hangi gün yayınlanacak, bu akşam neden yok? Kanal D tarafından yeni bölüm fragmanı yayınlandı fakat yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Dizinin yayın günü değişti! Peki İsimsizler 19. bölüm ne zaman, hangi gün yayınlanacak?

Yayın günü değişti: İsimsizler yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İsimsizler hangi gün yayınlanacak?

İsimsiler dizisi hangi gün yayınlanacak? Kanal D yayın akışı içerisinde yapılan değişiklikle salı günleri Siyah Beyaz Aşk adlı yeni diziye verilirken isimsiz kahramanların hikayelerinin ekrana taşındığı proje de cumartesi günleri takipçileriyle buluşmaya devam edecek. Handan’ın vurulmasının ardından yaşanan olaylar ise herkesi derinden etkilerken genç kızın yara alması Fatih’in kendisini kaybetmesine neden olmuştu. Kanal D ekranlarının heyecan seviyesi yüksek olan dizisi İsimsizler, kanal tarafında yayın akışından çıkartıldı ve dizinin takipçileri konuyu sorgulamaya başladılar. Diziseverler, ‘İsimsizler bu akşam neden yok?, İsimsizler hangi gün yayınlanacak?’ sorularını sormaya başladılar. Peki İsimsizler dizisi hangi gün yayınlanacak? İşte tüm detaylar…

İSİMSİZLER YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

İsimsizler dizisinin bu akaşam neden yok, ne zaman yayınlanacak? Yapımcılığını Barakuda & Es Film'in ortaklaşa üstlendiği başrollerinde Bülent Alkış, Uğur Güneş, Çağkan Çulha, Sera Kutlubey, Sedat Mert, Musab Ekici, Volkan Keskin ve Taner Ertürkler'in yer aldığı İsimsizler yayın gününde değişikliğe gidiyor. Artık cumartesi akşamları yayınlanacak. İsimsizler yeni bölümü 21 Ekim Cumartesi akşamı Kanal D ekranından seyredebilirsiniz. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte yanıtı..

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İsimsizler neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorularının yanıtı belli oldu. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi İsimsizler 19. bölüm fragmanı yayınlandı fakat bu akşam yeni bölüm yayınlanmadı. Siyah Beyaz Aşk dizisi bu akşam yayın hayatına başlıyor. İsimsizler dizsinin yayın günü değişti. Peki hangi gün yayınlanacak? İsimsizler yeni bölüm ne zaman?

Handan'ın sakladığı sır ne? Fatih, Hasan ve Murat, farklı bir yola mı gidecek? Afran, yaralı bir şekilde Kudret'in eline geçer. Kudret'in Afran ile ilgili planı ne? Handan'ın Kuşçu ile bir bağının olması hangi gizemi ortaya çıkartacak? Kurmay'ın Handan ile alakalı bildiği ve gizlemeye çalıştığı bir gerçek var mı? Kurmay ile konuşan Dayı'nın aklındaki düşünce ne?

Fatih ve ekibi büyük bir pusuya düşürülmüştür. Aynı şekilde Kor Yakup ve adamları da saldırıya uğramıştır. Bu saldırıların arkasında Kudret ve içinde bulunduğu gizli örgüt vardır. İsimsizler, düşmanla yüz yüze savaşmak için artık hazır! Kudret'in her geçen gün yeni kayıplar vermeye başlar. Bu kayıplar onun öfkesini daha da arttırır ve beraberinde sinsi oyunları getirecektir. Kör Yakup'un zayıf noktası kızının hayatı tehlikeye mi girecek?İsimsizler, tarafında ihanet düşüncesi gezinmeye başlar. İçeriden sızıntılar olabileceği gündeme gelir. Ekibe ihanet eden birisi var mı?

İSİMSİZLER DİZİ KONUSU

İsimsizler dizisinin konusu şu şekilde; Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

 

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

İSİMSİZLER DİZİ OYUNCULARI

Yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği İsimsizler'in oyuncu kadrosu şu şekilde oluşuyor, Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke (Elif)

İsimsizler 18. bölüm fragmanı yayında Dayı'nın aklında ne var? İlginizi Çekebilir İsimsizler 18. bölüm fragmanı yayında Dayı'nın aklında ne var?
Loading...