Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İsimsizler Dizisi 15. Bölüm son fragmanı yayında Büyük baskın!
İsimsizler Dizisi 15. Bölüm son fragmanı yayında Büyük baskın!
Kanal D'nin sevilen dizisi İsimsizler'in 15. ve yeni bölüm fragmanı yayında! Kudret'in gemisinde ne olduğunun peşine düşen Fatih ve ekibi, Kor Yakup'un desteğiyle bu bilgiye ulaşacakları isim olan Kastro'ya büyük bir baskın düzenliyor. İsimsizler yeni bölüm fragmanı izle. İşte İsimsizler Dizisi'ne ait tüm ayrıntılar...
Magazin 18 Eylül 2017 - 07:58

İsimsiz kahramanlar, düşmanın sinsi hareketlerine son vermeyi amaçlıyor! Kor Yakup’un öfkesi gün geçtikçe artar ve düşmanının yıkılışını izlemek için sabırsızca beklemektedir. Kanal D’nin sevilen dizisi İsimsizler bu akşam ekranda. İsimsizler’in yeni bölüm  tanıtımı yayınlandı. İşte yeni bölüm ayrıntıları ve daha fazlası…

isimsizler-15-ic

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İsimsizler 11 Eylül Pazartesi yayınlanan 14. Bölüm’de; helikopter kazasından sonra gözlerini İstanbul’da açan Fatih, içinde bulunduğu durumu çözmek ve bir seçim yapmak zorunda kalıyor! Fatih tüm bu kaosun içinde yaklaşan düşmanın büyüklüğünden ise henüz habersizdir.
İsimsizler son bölümde, helikopter kazasından sonra bilmediği bir yerde uyanan Fatih büyük bir şaşkınlık yaşar. Hafızasını zorlasa da kazadan sonra hiç birşeyi hatırlayamaz. Fatih nerededir, onu buraya kim veya kimler getirmiştir? Fatih bu soruların cevanını ararken bir anda hiç beklemediği bir kaosa dahil olur. Hasta yatağında daha ne olduğunu anlayamadan silahlı baskına uğrayan Fatih'i büyük bir sürpriz daha beklemektedir. Virankaya'da değil, İstanbul’da olduğunu görecek olan Fatih bir kez daha amansız bir mücadelenin içine düşerken, bir yandan da cevaplanması gereken onlarca sorunun da cevaplarını arayacaktır. Bu sefer Fatih’in yanında kimler olacak? Fatih, kim veya kimleri karşısına almıştır?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İsimsiz kahramanlar, düşmanın sinsi hareketlerine son vermeyi amaçlıyor. Kudret Yıldırım, yönetimin başına geçer. Bu değişimle hain terör saldırılarının önüne geçmek isimsiz kahramanların görevi olacaktır. Kor Yakup’un öfkesi gün geçtikçe artar ve düşmanının yıkılışını izlemek için sabırsızca beklemektedir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI


 

 

 

Son güncelleme: 09:39 - 21.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.