İsimsizler dizisi konusu ve oyuncuları İsimsizler kadrosundaki yeni isimler kim?

İlk sezonu ile izleyicilerden tam not alan İsimsizler Dizisi yeni sezonda da izleyiciyi ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. Yeni sezonun başlaması ile birlikte dizide yine ülke gerçekleri gözler önüne serilecek. İsimsizler'e katılan yeni oyuncular kimler? İsimsizler'in oyuncu kadrosunda kimler var? Kim kimdir? İşte ayrıntılar...

İsimsizler dizisi konusu ve oyuncuları İsimsizler kadrosundaki yeni isimler kim?

2. sezonu ile adından sözettirecek bir başka dizi de İsimsizler. Soluksuz izleyeceğiniz maceralarla dolu dizide oyuncu kadrosunda kimler var? Diziye katılan yeni isimler kimler? Oyuncu kadrosuna yeni eklenen oyuncular kim? İsimsiz kahramanlar yeniden sahnede… Yeni sezonda yönetmen koltuğunda deneyimli isim Volkan Kocatürk'ün oturduğu dizide bu sezonda da heyecan ve aksiyon hız kesmeden devam edecek.

İSİMSİZLERİN YENİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kanal D'nin Merakla Beklenen Dizisi “İsimsizler”e Yeni Sezonda Yeni İsimler Dahil Oluyor! Atsız Karaduman, Kayra Şenocak ve Osman Wöber İsimsizler Kadrosunda…

isimsizler-ic

 

İŞTE 2. SEZON YENİ TANITIM FRAGMANI

DİZİNİN KONUSU

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti'nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya'dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan'ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya'ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

OYUNCU KADROSU

Uğur Güneş (Fatih)
Uğur Güneş ile ilgili görsel sonucu

Bülent Alkış (Dayı)
Bülent Alkış ile ilgili görsel sonucu

Sedat Mert (Olcay)
Sedat Mert ile ilgili görsel sonucu

Taner Ertürkler (Ahmet)
Taner Ertürkler ile ilgili görsel sonucu

Volkan Keskin (Kürşad)
Volkan Keskin ile ilgili görsel sonucu

Çağkan Çulha (Murat)
Çağkan Çulha ile ilgili görsel sonucu

Musab Ekici ( Derman)
Musab Ekici ile ilgili görsel sonucu

Sera Kutlubey (Seher)
Sera Kutlubey ile ilgili görsel sonucu

DİZİNİN KÜNYESİ

Yönetmen : Volkan Kocatürk

Yapımcı : Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici

Yapım : Barakuda Film – Es Film

Senaryo : Mustafa Burak Doğu, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil, Hale Çalap

Müzik: Yıldıray Gürgen

İsimsizler 16. bölüm fragmanı yayında. Yeni bölümde neler olacak? İlginizi Çekebilir İsimsizler 16. bölüm fragmanı yayında. Yeni bölümde neler olacak?
Loading...