İsimsizler Dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte yeni sezon fragmanı!

Kanal D'nin sevilen dizisi İsimsizler'de 2. sezon yarın başlıyor. İsimsizler dizisinde yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? Yeni karakterlerin isimler belli oldu mu? Dizi saat kaçta başlayacak? İşte 2. ve yeni sezonu başlayacak olan İsimsizler dizisine ait tüm ayrıntılar...

İsimsizler Dizisi yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte yeni sezon fragmanı!

İsimsizler 22. sezonu başlıyor. 2. sezonun ne zaman başlayacağını takipçileri ile paylaşan dizide yeni sezon fragmanı da yayınlandı. Yeni karakterleriyle kadrosunu daha da güçlendiren dizide heyecan dorukta. Yeni sezonda isimsizler dizisinde,  Mert Öcal “Tufan”, Kürşat Alnıaçık “Kudret”, Berkan Şal “Hatem” , Hande Soral ise “Handan” karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacaklar.

İsimsizler dizisinin yeni sezonunun ilk fragmanında Dayı ve arkadaşı kendisini hiç beklemedikleri bir durumun içerisinde bulacak. Onları korumakla görevli olduğunu söyleyen Handan 2. sezonda adından söz ettirecek isimler arasında olacak. Peki, Dayı’yı korumak istediğini söyleyen kişiler kimler olacak ve Dayı içinde bulunduğu durumdan kurtulabilecek mi?

14. BÖLÜM ÖZETİ

Gelecek sezon ile ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama ise şöyle; Sezon finalinde cevapsız kalan soruları ile izleyicilerini merakta bırakan dizi, yüksek temposuyla yine gündemden düşmeyecek. Kadrosuna eklenen yeni oyuncular ile nefes kesecek maceraları bu sezon da ilgiyle izlenecek.

Yayınlanan fragmanları ile izleyicilerini heyecanlandıran dizi, pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de !

İŞTE YENİ SEZONUN İLK FRAGMANI

dj

 

İsimsizler'in yeni sezonu ne zaman başlıyor? Yeni isimlerle yeni İsimsizler yeni sezon fragmanı! İlginizi Çekebilir İsimsizler'in yeni sezonu ne zaman başlıyor? Yeni isimlerle yeni İsimsizler yeni sezon fragmanı! İsimsizler'den ayrılığını böyle duyurdu İlginizi Çekebilir İsimsizler'den ayrılığını böyle duyurdu