Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Işın Karaca konserlerini iptal etti
Işın Karaca konserlerini iptal etti
Işın Karca, son zamanlarda ülkenin içinde olduğu durumdan dolayı halk konserlerini iptal etti.
Magazin 24 Ağustos 2016 - 15:02

Bugün ‘Fırat Kalkanı’ adı verilen Suriye harekatı ile saat 10:30’da Türk ordusu Suriye sınırından içeri girmeye başladı. Türk Silahlı Kuvvetleri ve Koalisyon Hava Kuvvetleri tarafından Suriye’nin Halep kentine bağlı Cerablus bölgesinin terör örgütü IŞİD’ten temizlenmesi amacıyla başlatılan askeri harekatta, TSK kaynaklarının verdiği bilgilere göre; Cerablus bölgesinde tespit edilen hedefler vuruluyor.

KONSER İPTALİ!

isin

Sosyal medyada geniş yankı bulan bu harekete ünlü isimlerden de yorum gelmeye devam ediyor. Geçen ay yaşanan ‘darbe kalkışması’ sonrası ordunun bu darbeyi atlatması ve Suriye harekatını başlatması takdir görürken, ülkede yaşanan ve ard arda gelen kaoslar nedeniyle, bazı sanatçılar konserlerini iptal ediyor.

Ünlü sanatçı Işın Karaca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ankara ve Çatalca’da vereceği halk konserlerinin iptal olduğunu duyurdu.

Son güncelleme: 15:06 - 24.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.