Sözcü Plus Giriş

Işın Karaca’dan aşk ve sevgililer gününe özel açıklamalar

Kuzey Kıbrıs’ta Merit Park Hotel’de sahne alan Işın Karaca, erken sevgililer günü kutlaması ile konuklarına keyifli bir gece yaşattı. Karaca şarkılarıyla olduğu kadar esprileriyle de konuklarını eğlendirmeyi bildi.

null
Güncellenme: 16:05, 13/02/2017
Işın Karaca’dan aşk ve sevgililer gününe özel açıklamalar

Göğüs dekolteli payetli uzun zümrüt yeşil elbisesi ile oldukça şık görünen Işın Karaca sahneye ‘Uyanış’ şarkısı ile çıktı. Merit Park Hotel konuklarına “Hoş geldiniz” diyerek geceye başlayan Işın Karaca, “Aşk sadece kadın-erkek işi değildir. Bu dünyayı aşk ile sevgi kurtaracak” dedi.

isin-karaca-ic-3

Konukları ile sıcak diyaloglar içerisine giren Işın Karaca, “Önümde uzun bir podyum var. Bu gece size bol bol catwalk yapacağım. Zaten manken gibiyim” dedi. Söylediği Türk sanat müziği şarkılarının yanı sıra arabesk şarkılara da yer veren Işın Karaca, ayakta alkışlandı. Sevilen şarkıcı, davul zurna eşliğinde Antep türküsü söylerken “Herkes ayağa, mecburi spor. Ben 50 kilo verdim” diyerek tüm konukları ayağa kaldırdı. “Soner Sarıkabadayı'yı sever misiniz?” diye konuklara soran Işın Karaca, “Ben severim, ama sözleri çok pahalı” diyerek konuklarını kahkahaya boğdu.

isin-karaca-ic
Yayınlanma Tarihi:15:16,