Sözcü Plus Giriş

Işın Karaca’dan çarpıcı Koronavirüs paylaşımı

Şarkıcı Işın Karaca, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda gripten ve Koronavirüs'ten hayatını kaybeden insan sayısına dair bir raporu paylaştı ve kafasının karıştığını söyledi.

Güncellenme: 12:56, 05/03/2020
Işın Karaca’dan çarpıcı Koronavirüs paylaşımı

Sosyal medya hesabı üzerinden herkesin korkulu rüyası haline gelen Koronavirüs’le ilgili bir paylaşımda bulunan Işın Karaca, kardeşi Akın Büyükkaraca’nın sayfasından aldığı bir tabloyu hesabından paylaştı ve 2020 yılı içerisinde gripten ölen insan sayısının daha fazla olduğunu söyleyerek bu virüsle ilgili haberlerin kafasını karıştırdığını söyledi.

İşte Işın Karaca’nın o paylaşımı:

“Benim anlamadığım bir şey var! Anlayan varsa bana yazsın! Koyduğum tabloyu kardeşim Akın Büyükkaraca’nın sayfasından aldım. Diyor ki bu sene! Bakın bu sene diyorum. Koronavirüsü’nden ölenlerin sayısı 3286, normal gripten ölenlerin sayısı 85644 diğer hastalıkları yazmıyorum bile! Halk arasında korku yaratmak çok kolay! Milleti ruh hastası ettiler yeminle! Bu kimin oyunu bilmiyorum ve altından ne çıkacak ama iyi şeyler hissetmediğim kesin! Yıkayın anam o elleri, iyi beslenin, uykunuzu alın, bağışıklığınızı güçlü tutacak besinler ve vitaminler tüketin, arada ağız burun tuzlu su yıkamaları yapın… bir dönem el sıkmayın, öpüşmeyin yabancılarla filan.. daha ne yapabiliriz ki! Zaten böyle yaşamıyor muyuz? Ben mi bir şey kaçırdım!”

İlginizi ÇekebilirÖmür Gedik'in Koronavirüs paylaşımı sosyal medyayı yıktı geçtiÖmür Gedik'in Koronavirüs paylaşımı sosyal medyayı yıktı geçti
Yayınlanma Tarihi:12:55,