İsmail YK, en büyük hayalinin sahneye helikopterden atlamak olduğunu söyledi

Allah Belanı Versin ve Geber gibi şarkılarıyla tanınan İsmail YK, en büyük hayalini açıkladı, Genç şarkıcı, "Çok hayalim var en büyüğü sahneye helikopterden atlamak" dedi.

İsmail YK, en büyük hayalinin sahneye helikopterden atlamak olduğunu söyledi

 

Youtube'den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be'ye katılan şarkıcı İsmail YK ilginç açıklamalarıyla dikkat çekti. Şarkılarında yaşanmışlıkların olduğunu ve heyecan istediğini söyleyen İsmail YK, “Bazen bu şarkıların oluşması için hayal kuruyorum. Bir de hep ‘beddua ediyorsun’ diyorlar ama hepsinde değil. ‘Geber adlı şarkım bedduanın sonraki adımı” dedi. Uzun kirpiklerinin olduğunu ve herkesin kendisine kirpiklerinin takma olup olmadığını sorduğunu söyleyen İsmail YK, “Ben takma kirpik takacak adam mıyım? Gece gözlerimi kapattığımda kirpiklerimden biraz rahatsız oluyorum ama sıkıntım yok” diyerek güldürdü.
OYUNCULUK DÜŞÜNMEDİM AMA 
Normal hayatında sakin birisi olduğunu ancak konserlerde kendisini tanıyamadığını söyleyen genç şarkıcı “Konserlerimi izlerken ‘Bu ben miyim’ diyorum. Yoksa sakin yaşayan evde arkadaşlarımla film izleyen bir insanım” diye konuştu. Müziğe zaman ayıramayacağını için oyunculuk yapmayı düşünmediğini söyleyen İsmail YK, “Müziğe zaman ayıramadığım için oyunculuk düşünmedim. Ancak çevremdeki insanlar auramın dönem dizilerine yatkın olduğumu söylüyorlar” dedi. Hayalinde konserinde helikopterden sahneye atlamak olduğunu söyleyen İsmail YK “ Sahnede yapmak istediğim çok farklı fikirlerim var. Bunları yavaş yavaş gerçekleştireceğim ama en büyüğü helikopterden sahney eatlamak” diye konuştu.

inanmak-mi-zor-unutmak-mi-440287