Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İsmet Paşa sürprizi! Vatanım Sensin 40. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Vatanım Sensin 39. son bölüm izle
İsmet Paşa sürprizi! Vatanım Sensin 40. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Vatanım Sensin 39. son bölüm izle
Vatanım Sensin 39. son bölüm yayınlandı. İsmet Bey'in, İzmir'e gelişini haber alan Dağıstanlı yeni hamle girişiminde bulunur. Vatanım Sensin'in son bölümüne Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk başbakanı ve ikinci cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nü yer alması damga vurdu. İzleyiciler Vatanım Sensin yeni fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Vatanım Sensin son bölüm izleme linki, son bölüm özeti ve yeni fragman hakkında ayrıntılar...
Magazin 28 Aralık 2017 - 23:16

Vatanım Sensin, heyecan dolu 39. son bölümüyle 28 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Vatanım Sensin dizisinin son bölümünde Dağıstanlı Ankara’nın teklifini reddediyor bunun üzerine İsmet Bey (İsmet İnönü) saf değiştiren askerleri ikna etmek için harekete geçiyor. Dizi severler Vatanım Sensin yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Vatanım Sensin yeni fragman ve son bölüm hakkında ayrıntılar…

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Dağıstanlı Ankara'nın teklifini reddedince, İsmet Bey saf değiştiren askerleri geri almak maksadıyla Ege'ye gelir. Öte yandan Tevfik de nihayet Cevdet'in eline düşmüştür. Ancak Dağıstanlı'ya bel bağlanmayacağını anlayan Cevdet'in artık intikamından daha büyük bir önceliği vardır.

vatanim-sensin-yeni-fragman

Yeni katılımlarla kaynamaya başlayan çiftlikte yokluk yüzünden gerginlik artarken köşeye sıkışan Dağıstanlı, Cevdet'ten tehlikeli bir istekte bulunur. İsmet Bey’le kafa kafaya veren Cevdet ise hem Dağıstanlı meselesini halletmek hem de efeleri Ankara'ya bağlamak için kurduğu planı işletmeye başlar. Ancak Dağıstanlı'nın İsmet Bey'e dair yeni hamlesi dengeleri altüst edecektir.

Vatanım Sensin yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda paylaştığımız linkten izleyebilirsiniz.

VATANIM SENSİN YENİ FRAGMAN

VATANIM SENSİN SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Başdeğirmen’deki isyanı bastıran Dağıstanlı muzaffer bir komutan edasıyla çiftliğe döner. Ancak Azize ve kadınlar tam da orada, düşman namlusunun ucundadır. Diğer yanda Filippos peş peşe gelen başarısızlıklara dur demek ve milli mücadeleye sert bir darbe indirmek için Sadrazam Damat Ferit Paşa'yı İzmir'e davet eder.  Bu sırada Ankara, Dağıstanlı'yı resmen düzenli orduya davet eder.

Kibri gözünü karartan Dağıstanlı ise Cevdet'ten Damat Ferit'i öldürmesine yardım etmesini ister. Bu sırada İstanbul'dan Ankara'ya ulaşan haberler her şeyi alt üst edecek, Ankara ile milli mücadeleyi tehlikeye atan Dağıstanlı arasında sıkışan Cevdet tüm dengeleri değiştirecek bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Son güncelleme: 23:24 - 28.12.2017