Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 87. final bölümü yayınlandı! Esma’ya veda! (İstanbullu Gelin final izle)
İstanbullu Gelin 87. final bölümü yayınlandı! Esma’ya veda! (İstanbullu Gelin final izle)
İstanbullu Gelin Final bölümü ile ekrana veda etti. İstanbullu Gelin 87. Son bölümde, Esma Garip'in ölümü ile tırmanan hastalığının pençesinden kurtulamıyor. Boran Ailesi, Esma'nın ölümü ile yıkılıyor. Her biri ayrı ayrı bu anı büyük bir şokla ve üzüntü ile karşılıyor. Esma'nın hayatlarındaki yeri daha da belirginleşiyor. Cenaze günü gözyaşları sel oluyor. Ağlamayan bir Faruk var. O da cenaze sonrası kendini odasına kapatıp ağlıyor. İstanbullu Gelin son bölümde başka neler yaşandı? İstanbullu Gelin 87. Bölüm izleme linki ve final bölümü hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…
Sozcu.com.tr
Magazin 31 Mayıs 2019 - 22:10

İstanbullu Gelin 87. Final Bölümü bugün yayınladı. Star TV'de yayınlanan İstanbul Gelin dizisinin 87. son bölümde; Esma için veda zamanı geliyor. Boranlar bekledikleri acı son ile yüzleşiyorlar. Ama hiçbiri için kolay olmuyor. Esma’nın ne çocukları ne gelinleri bu vedayı kolay kolay kabullenemiyor. Annelerin gölgesini üzerinde hissetmeye alışkın olan Boran erkekleri adeta dağılıyor. İşte İstanbullu Gelin 87. Final Bölüm izleme sayfası…

İSTANBULLU GELİN 87. BÖLÜM ÖZETİ: FİNAL BÖLÜMDE NELER OLDU?

Boran Ailesi, Esma’nın hastalığı ile yok oluyor. Aileyi bugünlerde mutlu eden tek konu Adem ile Güneş’in evliliğine seviniyor. Hatta bir kutlama organize edip, nikahı da herkesin ortasında bir kez daha yaşıyorlar. Osman nikah memuru oluyor ve evlendiriliyorlar. Süreyya, Esma’nın yanından bir an bile ayrılmıyor. Faruk, annesini dansa kaldırıp onu gülücükler arasında kucaklıyor. Aslında bu Esma’nın son gülüşleri oluyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

ESMA’YA VEDA

Garip’in ölümünü kaldıramayan, hatta Süreyya’dan ölmek için yardım isteyen Esma ölüyor. Konakta yas var. Süreyya, Faruk, Fikret, Osman hepsi tek tek ayrı ayrı yüzleşiyor bu gerçekle. Gözyaşları içinde kalan da oluyor, soğuk kanlılıkla ayakta olanda. Esma hayalinde Garip ile hayata veda ediyor. Fikret gözyaşlarını saklayamıyor. Cenazede ayakta durmak da bile zorlanıyor. Faruk bir kez daha ağabey gibi baba gibi dimdik ayakta duruyor.

Son güncelleme: 13:35 - 01.06.2019