Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul’a gelen Shakira’ya baklavalı karşılama
Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı Shakira, bu akşam(11 Temmuz) İstanbul'da konser verecek. 11 yıl aradan sonra önceki akşam özel uçağıyla İstanbul'a gelen Shakira, 'El Dorado Dünya Turnesi' kapsamında İstanbul Vodafone Park'ta hayranlarıyla buluşacak.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 10 Temmuz 2018 - 23:37

Atatürk Havalimanı özel havacılık bölümünden giriş yapan Shakira için özel olarak 5 Vip araç hazırda bekletildi. İstanbul’da 2 gün kalacak olmasına rağmen onlarca dolusu bavulla gelen Shakira’nın bavulları bir minibüse ancak sığdırılabilindi.

1

 

İki çocuğunun yanı sıra anne babasıyla beraber gelen Shakira’ya magazin basını da havalimanı çıkışında bir sürpriz yaparak baklava ile karşıladı. Kendisine uzatılan bir paket dolusu baklavayı alarak Türkçe olarak teşekkür eden Shakira, ”Bunun ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Teşekkürler.” dedi.

shakira-8

Gazetecilerin soruları karşısında tüm bildiği Türkçe kelimeleri de ardı arkasına söyleyen Shakira, ”Merhaba, teşekkürler, görüşürüz” diyerek aracına binip konaklayacağı otelin yolunu tuttu.

shakira-2

Sempatik tavırlarıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan Shakira, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hostesleri de geri çevirmeyerek her biriyle fotoğraf çektirdi.

shakira-4
Son güncelleme: 23:43 - 10.07.2018