İstanbullu Gelin 23. bölüm fragmanı yayında! Dizideki detay dikkat çekti İstanbullu Gelin 22. bölüm izle Faruk ve Süreyya’yı ne bekliyor?

İstanbullu Gelin 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin son bölümde yaşananların ardından yeni bölümde neler olacağının ipuçlarını öğrenmek isteyen izleyiciler İstanbullu Gelin 23. yani yeni bölüm fragmanını araştırıyor. İstanbullu Gelin 22. bölüm izle. Zorlu dönemler geçiren Faruk ile Süreyya arasında yeni bölümde neler olacak sorusuna İstanbullu Gelin takipçileri yanıt arıyor. Faruk ve Süreyya'yı ne bekliyor? Süreyya'nın Boran Konağına geri dönüşü ve Esma Sultan'nın gizli planlarının ardından neler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragmanı...

İstanbullu Gelin 23. bölüm fragmanı yayında! Dizideki detay dikkat çekti İstanbullu Gelin 22. bölüm izle Faruk ve Süreyya’yı ne bekliyor?

Nefesler tutuldu, İstanbullu Gelin 23. bölüm fragmanı uzun süredir bekleniyordu. İstanbullu Gelin yeni yani 23. bölüm fragmanı yayınlandı.Reyting rekorları kıran Star TV dizisi İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı son bölümün yayınlandığı günden beri sabırsızlıkla bekleniyor. Faruk ve Süreyya barışmasının ardından Boran Konağı karıştı. Yaşanan heycanlı gelişmelerin ardından günlerdir yeni bölüm fragmanının yayınlanmasını bekleyen İstanbullu Gelin takipçileri dizinin sayfasını ve Twitter hesabını durmadan kontrol ediyor. Faruk ve Süreyya’yı ne bekliyor? Genç kızlık aşkıyla yeniden yüzleşmenin heyecanının yaşayan Esma Sultan, son bölümde Süreyya'yı derinden yaralayan bir plan yaptı. Paki bu plan işe yarayacak mı? Yeni bölümde neler yaşanacak? İşte İstanbullu Gelin 23. bölüm fragmanı…

60. yaş kutlamasına Faruk'u tek başına beklerken yanında Süreyya'yı gören Esma Hanım'ın verdiği tepki, Begüm'ün suya düşen hayalleri ve barışmanın konataki etkileri büyük ilgi gördü. Tüm yaşananların ardından beklenen İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında neler olacak?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enverin paylaştıkları StarTv’nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin her bölümü, ardından da yeni bölüm fragmanı takipçileri tarafından araştırılmaya başlıyor. İstanbullu Gelin 23. bölüm yani yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından bekleniyor. Faruk ile Süreyya’nın barışması herkesi şaşırttı. Dizinin takipçileri şimdi yeni bölümün fragmanını bekliyor. 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Adem'in Boran'lara karşı yaptuığı plan işe yaradı mı?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizi biter bitmez google üzerinde en çok araştırılan konular arasına girdi. İşte İstanbullu Gelin 23. yeni bölüm fragmanı…

 

 

Aşıkların barışması ve Esma'nın yıkılan hayalleri… Faruk ve Süreyya'nın konağa bomba gibi düşen barışmaları ve ardından yaşananlar İstanbullu Gelin'i zirveye taşıdı.

Konağa el ele gelerek Esma Hanım'ın tüm planlarını alt üst eden Faruk ve Süreyya'nın beklenmedik barışmaları ve sonrasında yaşanan heyecan dolu gelişmelerle “İstanbullu Gelin”, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde yine en çok izlenen dizi oldu.

Dizi, AB izleyici kitlesinde 9.58 reyting ve 23.22 izlenme payı; ve 20+ABC1'de 8.48 reyting ve 19.52 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Faruk ve Süreyya’nın aldığı karar konakta şok etkisi yaratır. Kendiyle ilgili radikal değişikliklere giden Esma’nın hamlesi oğullarının büyük bir korku ve panik yaşamasına sebep olur. Öte yandan mezarın açılma tarihi yaklaşmaktadır. Aşağıda bulunan linkten  İstanbullu Gelin 22. bölümü izleyebilirsiniz.

istanbullu-gelinnic

 

İSTANBULLU GELİN 22. BÖLÜM İZLE!

Adem, Garip’ten aldığı fikirle Boranları derinden sarsmaya hazırlanır. Dilara’nın evlilik sürecinde tanıklığı ettiği şeyler onu birtakım sorgulamalara mecbur kılar. Esma’nın herkesten habersiz devreye soktuğu plan Süreyya’yı hiç ummadığı bir duruma düşürecektir.