İstanbullu Gelin 24. bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 23. bölüm izle! Erken doğan bebeğin durumu nasıl?

Star Tv'nin reyting rekortmeni dizisi İstanbullu Gelin 24. bölüm 2. fragmanı geldi. Süreyya'yı bekleyen tehlike ne? Erken doğan bebeğin durumu nasıll? Son günlerde konakta neler oluyor? Yaşanan korkunç olay sonrası İpek depresyona mı girdi? Erken doğum nelere yol açacak? Süreyya, Dilara'nın arkadaşı için ne yapacak? Dilara Reyhan'dan rahatsız oluyor. Nefes kesen 23. bölüm final sahnesi haberimizde. İşte 24. bölüm yeni yeni fragman ve merak ettikleriniz...

İstanbullu Gelin 24. bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 23. bölüm izle! Erken doğan bebeğin durumu nasıl?

İstanbullu Gelin 24. bölüm 2. fragmanı geldi! 23. bölümdeki final sahnesiyle herkesi ekran başına kilitleyen İstanbullu Gelin’in yeni yayınlanan fragmanı da nefesleri kesti. Başı belaya giren Murat'a ise hiç beklemediği birisi destek çıkar. Dilara, Reyhan'ın sözlerinden rahatsızdır. Süreyya bebeğin yaşaması için elinden geleni yapıyor. 23. bölüm final sahnesi de haberimizde. İşte büyük heyecan dolu 24. bölüm fragmanı

istanbullugelin24

23. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Esma yeni yaşında aldığı yeni kararlarla herkesi şaşırtır.Konakta ise büyük gerginlik var. Emir'in yemekte söylediği şeyler Faruk'un çok farklı duygular hissetmesine sebep olur. Yeni yaşında yeni kararlar alan Esma, Garip'i çok şaşırtır. Begüm beklenmedik bir ziyaretle yıkılır. Yaşanan bir olay Adem ve Dilara'nın evliliğinde karanlık bir boyutun açılmasına sebep olur. Süreyya ise Dilara'nın çıkmazda olduğunu hisseder. Onun, arkadaşı için yapacağı hamle konakta çok büyük bir gerilime yol açar. Gece vakti yaşanan korkunç olay, Süreyya'nın hayatının en büyük sınavını vermesine sebep olacaktır.

istanbullugelin24-4

İŞTE 23. BÖLÜM FİNAL SAHNESİ

Yaşanan korkunç olay sonrası Süreyya ve Faruk cehennem azabı yaşamaktadırlar. Esma, Garip'ten gelen telefonla hayatının en büyük defterini kapatmaya hazırlanırken bambaşka bir oyunun içine düşer. Başı belaya giren Murat'a ise hiç beklemediği birisi destek çıkar. Dilara, Reyhan'ın sözlerinden rahatsızdır. Küçük bir tartışma, Adem'in evinde inanılması güç olayların yaşanmasına sebep olur. Günün sonunda Fikret'in yapacağı hamle herkes için çok tehlikeli olacaktır.

İŞTE 24. BÖLÜM 2. FRAGMANI


istanbullugelin24-2

İstanbullu Gelin her hafta yükselen reytingleriyle Zirveye Taht Kurdu.

Esma Sultan’ın değişim rüzgarı ve Süreyya’nın konakta iyice zorlaşan hayatı Cuma akşamının en çok konuşulan konusu oldu.

Faruk ile Süreyya'nın yeni başlangıcına yönelik tepkiler nedeniyle konakta giderek tırmanan gerginliğe ; yeni yaşında yeni kararlar alan Esma Sultan'ın sürpriz değişimine tanık olduğumuz İstanbullu Gelin, AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.

Dizi, AB izleyici kitlesinde 8.81 izlenme oranı ve 21.33 izlenme payı; ve 20+ABC1'de 7.65 izlenme oranı ve 17.20 izlenme payıyla ilk 100 sıralama listesinde birinciliğe oturdu.

Herkesten kaçarak Süreyya'ya sığınan Emir'in Süreyya aldığı tavır ve Esma'nın Begüm'ün evinde yaptığı organizasyon Faruk'u zor duruma sokar. Faruk'a ulaşamayan Süreyya'nın Dilara ile Can'ın çalıştığı yere gitmesi ikili arasında yanlış anlamalara neden olurken, Esma ile Garip'in romantik akşam yemeği ise büyük ilgi gördü.

Süreyya'nın Dilara ve Adem'i konakta yemeğe davet etmesi ise evdeki gerginliği patlama noktasına getirirken, tatsız biten gece sonrası İpeğin merdivenlerden düşmesi ve tüm gözlerin onun arkasında duran Süreyya'ya çevirilmesi bölüme damgasını vurdu.

Konakta zor günler yaşayan Süreyya'nın tüm olanlar yetmezmiş gibi tanık olduğu beklenmedik kaza sonrası yaşanacaklar, İpek ve bebeğinin durumu şimdiden büyük merak konusu.

İstanbullu Gelin setinde bekleyen ambulansın sırrı ne? İlginizi Çekebilir İstanbullu Gelin setinde bekleyen ambulansın sırrı ne?