Neler olacak? İstanbullu Gelin 24. bölüm fragmanı yayınlandı Faruk ve Süreyya ilişkisinde son durum nasıl?

İstanbullu Gelin 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 23. bölümde Esma yeni yaşında aldığı yeni kararlarla herkesi şaşırtmıştı. Son bölümün ardında İstanbullu Gelin 24. bölüm fragmanı geldi mi? soruları da peş peşe gelmeye başladı. Son bölümde neler olmuştu? Yeni bölümde neler olacak? Konaktaki büyük gerginliğin ardından 24. bölümde yaşanacaklar merak ediliyor. İşte son bölüm hakkında detaylar...

Neler olacak? İstanbullu Gelin 24. bölüm fragmanı yayınlandı Faruk ve Süreyya ilişkisinde son durum nasıl?

İstanbullu Gelin hayranları 24. bölüm tanıtımı geldi mi, sorusunu çoktan sormaya başladılar. Sevilen dizi İstanbullu Gelin her yeni bölümünde Faruk ile Süreyya arasında olanlar izleyiciyi şaşırtıyor. Konakta son yaşananlar neler? Son bölümde gece vakti yaşanan korkunç olay, Süreyya'nın hayatının en büyük sınavını vermesine sebep olacaktır. İzleyemeyenler İstanbullu Gelin 23. son bölümü izlemek için arama yapıyor, dizinin saatini kaçırmayanlar ise 24. bölüm fragmanını bir an önce izlemek istiyor.  İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte son bölüm özeti ve detaylar…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizi biter bitmez google üzerinde en çok araştırılan konular arasına girdi. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enverin paylaştıkları StarTv'nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin her bölümü, ardından da yeni bölüm fragmanı takipçileri tarafından araştırılmaya başlıyor. İstanbullu Gelin 24. bölüm yani yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından bekleniyor. Faruk ile Süreyya'nın barışması herkesi şaşırttı. Dizinin takipçileri şimdi yeni bölümün fragmanını bekliyor. 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanının dizinin yayın günü yakınlaşınca yayınlanması bekleniyor.

İSTANBULLU GELİN 24. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


Dizi, AB izleyici kitlesinde 9.58 reyting ve 23.22 izlenme payı; ve 20+ABC1'de 8.48 reyting ve 19.52 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu.

60. yaş kutlamasına Faruk'u tek başına beklerken yanında Süreyya'yı gören Esma Hanım'ın verdiği tepki, Begüm'ün suya düşen hayalleri ve barışmanın konataki etkileri büyük ilgi gördü.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Esma yeni yaşında aldığı yeni kararlarla herkesi şaşırtır.Konakta ise büyük gerginlik var.

Emir'in yemekte söylediği şeyler Faruk'un çok farklı duygular hissetmesine sebep olur. Yeni yaşında yeni kararlar alan Esma, Garip'i çok şaşırtır. Begüm beklenmedik bir ziyaretle yıkılır.

İSTANBULLU GELİN 23. BÖLÜM İZLE!

Yaşanan bir olay Adem ve Dilara'nın evliliğinde karanlık bir boyutun açılmasına sebep olur. Süreyya ise Dilara'nın çıkmazda olduğunu hisseder. Onun, arkadaşı için yapacağı hamle konakta çok büyük bir gerilime yol açar. Gece vakti yaşanan korkunç olay, Süreyya'nın hayatının en büyük sınavını vermesine sebep olacaktır.

Loading...