İşte İstanbullu Gelin 25. yeni bölüm fragmanı! Canı yanmayan can yakamaz! İstanbullu Gelin 24. bölüm izle!

Star TV'nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda gazeteye haber olan durum tüm konağı geriyor. Tabiri caizse iki kardeş birbirine düşüyor. Haberin yayılmasına sebep olarak Fikret suçlanıyor. İstanbullu Gelin yeni bölümünde Esma'nın haykırdığı Canı yanmayan can yakamaz! cümlesi hala kulaklarımızda. İşte İstanbullu Gelin 25. yeni bölüm fragmanı ve diziye dair ayrıntılar...

İşte İstanbullu Gelin 25. yeni bölüm fragmanı! Canı yanmayan can yakamaz! İstanbullu Gelin 24. bölüm izle!

İstanbullu Gelin 25. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Gazeteye düşen haber konakta bomba etkisi yaratıyor ve Faruk’la Fikret arasında ipler geriliyor. Süreyya, Esma’nın isteği ile konuşma sırasında odadan çıkartılıyor. Konakta ipler kopma noktasına geliyor. Esma Canı yanmayan can yakamaz! diyerek aslında konunun sorumlusunu ,fşa etmeye çalışıyor…

istanbullugelin25-2

24. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yaşanan korkunç olay sonrası Süreyya ve Faruk cehennem azabı yaşamaktadırlar. Esma, Garip'ten gelen telefonla hayatının en büyük defterini kapatmaya hazırlanırken bambaşka bir oyunun içine düşer. Başı belaya giren Murat'a ise hiç beklemediği birisi destek çıkar. Dilara, Reyhan'ın sözlerinden rahatsızdır. Küçük bir tartışma, Adem'in evinde inanılması güç olayların yaşanmasına sebep olur. Günün sonunda Fikret'in yapacağı hamle herkes için çok tehlikeli olacaktır.

istanbullugelin25-4

İŞTE 25. BÖLÜM FRAGMANI

 


DİZİNİN KONUSU

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya'nın, aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk'a aşık olarak Bursa'ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir. Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat'la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır. Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Erken doğan bebeğin durumu nasıl? İlginizi Çekebilir Erken doğan bebeğin durumu nasıl? İstanbullu Gelin setinde bekleyen ambulansın sırrı ne? İlginizi Çekebilir İstanbullu Gelin setinde bekleyen ambulansın sırrı ne?