En çok izlenen oldu! İstanbullu Gelin 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin son bölüm izle! 24. bölümde neler oldu?

İstanbullu Gelin son bölümde yaşananların ardından yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İstanbullu Gelin 24. bölümde Esma, Garip’ten gelen telefonla hayatının en büyük defterini kapatmaya hazırlanırken bambaşka bir oyunun içine düşüyor. Yaşananların ardından yeni bölümde neler olacağının ipuçlarını İstanbullu Gelin 25. bölüm fragmanında arayan izleyiciler yayın tarihini araştırıyor. Peki İstanbulu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölüm özeti...

En çok izlenen oldu! İstanbullu Gelin 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin son bölüm izle! 24. bölümde neler oldu?

İstanbullu Gelin hayranları 25. yeni bölüm fragmanı geldi mi, sorusunu çoktan sormaya başladılar. Sevilen dizi İstanbullu Gelin her yeni bölümünde Faruk ile Süreyya arasında olanlar izleyiciyi şaşırtıyor. Esma Sultan'ın sürpriz değişimine tanık olduğumuz İstanbullu Gelin, geçen hafta AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. Bu hafta yayınlanan son bölümde başı belaya giren Murat'a ise hiç beklemediği birisi destek çıkıyor. Son bölüm özeti haberimizde. Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı? Yeni bölümde neler olacak?

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Yaşanan korkunç olay sonrası Süreyya ve Faruk cehennem azabı yaşamaktadırlar. Esma, Garip'ten gelen telefonla hayatının en büyük defterini kapatmaya hazırlanırken bambaşka bir oyunun içine düşer.

İSTANBULLU GELİN 24. BÖLÜM İZLE!

Başı belaya giren Murat'a ise hiç beklemediği birisi destek çıkar. Dilara, Reyhan'ın sözlerinden rahatsızdır. Küçük bir tartışma, Adem'in evinde inanılması güç olayların yaşanmasına sebep olur. Günün sonunda Fikret'in yapacağı hamle herkes için çok tehlikeli olacaktır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizi biter bitmez google üzerinde en çok araştırılan konular arasına girdi. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enverin paylaştıkları StarTv’nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

İSTANBULLU GELİN 25. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Dizi, AB izleyici kitlesinde 8.81 izlenme oranı ve 21.33 izlenme payı; ve 20+ABC1'de 7.65 izlenme oranı ve 17.20 izlenme payıyla ilk 100 sıralama listesinde birinciliğe oturdu.

Herkesten kaçarak Süreyya'ya sığınan Emir'in Süreyya aldığı tavır ve Esma'nın Begüm'ün evinde yaptığı organizasyon Faruk'u zor duruma sokar. Faruk'a ulaşamayan Süreyya'nın Dilara ile Can'ın çalıştığı yere gitmesi ikili arasında yanlış anlamalara neden olurken, Esma ile Garip'in romantik akşam yemeği ise büyük ilgi gördü.

Loading...