İstanbullu Gelin 26. bölüm fragmanı yayında mı? İstanbullu Gelin 25. bölüm ve son bölüm izle

Star Tv'nin reyting rekortmeni dizisi İstanbullu Gelin 25. son bölümü ile nefes kesti. İzleyiciler İstanbullu Gelin yeni fragmanını 25. bölüm bittiği anda Google üzerinden araştırmaya başladı. İstanbullu Gelin 26. bölüm fragmanında yeni bölümde neler olacağının ipuçları aranıyor. İstanbullu Gelin 26. bölüm fragmanı yayında mı? İstanbullu Gelin 25. bölüm ve son bölüm izle. Büyük kararların eşiğindeki Dilara hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalıyor... Bebek, konağa farklı bir hava getiriyor. İşte Esma Sultan'ın bebek planının da olduğu 25. bölümün geniş özeti...

İstanbullu Gelin 26. bölüm fragmanı yayında mı? İstanbullu Gelin 25. bölüm ve son bölüm izle

Büyük beğeni toplayan dizi Romanya'da izlenme rekorları kırıyor. Bebek konağa mutluluk getiriyor. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı, Star TV'nin sevilen dizisi “İstanbullu Gelin” Türkiye'den sonra Orta Avrupa'nın da gözdesi oldu. İstanbullu Gelin 26. bölüm fragmanı yayında mı? İstanbullu Gelin 25. bölüm ve son bölüm izle. Peki İstanbullu Gelin 26. yeni bölüm fragmanı yayında mı? İşte Esma Sultan’ın bebek planı ve 25. son bölümde neler olduğu?

istanbullugelin26-1

26. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizi biter bitmez google üzerinde en çok araştırılan konular arasına girdi. Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enverin paylaştıkları StarTv'nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin her bölümü, ardından da yeni bölüm fragmanı takipçileri tarafından araştırılmaya başlıyor. İstanbullu Gelin 25. bölüm yani yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından bekleniyor.

#uzaktansevmek de dahil, her şeyden önce sevmek, sevebilmek…

İstanbullu Gelin (@istgelintv)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dizinin takipçileri şimdi yeni bölümün fragmanını bekliyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanının dizinin yayın günü yakınlaşınca yayınlanması bekleniyor. İstanbullu Gelin yeni fragmanı yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

istanbullugelin26-3

İSTANBULLU GELİN 25. BÖLÜM UZUN FRAGMANI

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İstanbullu Gelin' Orta Avrupa'da da büyük ilgi görürken Romanya'da ise izlenme rekoru kırdı. Romanya'nın ünlü şov programlarını ve dizilerini geride bırakan ‘İstanbullu Gelin' dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü 1 milyon 300 bin Romen tarafından izlendi. Ülkenin en çok izlenen şov programı ‘Romanya'nın sesi' 1 milyon 200 bin izleyici ile ikinci sırada yer aldı. “İstanbullu Gelin” güçlü oyuncu kadrosu ve merak dolu gelişmeleriyle Cuma akşamları Star'da.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Esma’nın beklenmedik hamlesi herkesi şaşırtacak!
Günün erken saatlerinde gelen bir haber konakta kıyamet kopmasına sebep olur. Büyük kararların eşiğindeki Dilara hiç ummadığı bir olayla karşılaşır. Süreyya içinde büyüyen korkuyla yüzleşmek ister. Bu uğurda attığı adım hiçbir şeyden haberi olmayan Faruk tarafından çok farklı anlaşılır. Nurgül'ün ricasını kırmak istemeyen Osman'ın yemek masasında söylediği sözler herkesi şok eder. Esma'nın son hamlesi Faruk ve Süreyya'yı çok şaşırtacaktır. Ancak derinlerdeki sebep bambaşkadır.

istanbullugelin26-2 İstanbullu Gelin o ülkede de rekor kırdı! İstanbullu Gelin 25. bölüm fragmanı izle İlginizi Çekebilir İstanbullu Gelin o ülkede de rekor kırdı! İstanbullu Gelin 25. bölüm fragmanı izle

 

İstanbullu Gelin setinde bekleyen ambulansın sırrı ne? İlginizi Çekebilir İstanbullu Gelin setinde bekleyen ambulansın sırrı ne?