Önce kavga sonra barış! İstanbullu Gelin 28. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı İstanbullu Gelin 27. son bölüm izle

Star Tv'nin en sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin'in 28. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı! Yayınlanan son fragmanda yenilecek yemek öncesi Faruk ve Süreyya yemek öncesi büyük bir şok yaşıyor. Önce tartışıp sonra barışan Faruk ve Süreyya'yı yeni bölümde ne bekliyor? İstanbullu Gelin 28. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. İşte İstanbullu Gelin 27. bölüm izleme linki, Önce kavga edip sonra barışan Faruk, Süreyya ve diziye dair merak edilenler...

Önce kavga sonra barış! İstanbullu Gelin 28. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı İstanbullu Gelin 27. son bölüm izle

İstanbullu Gelin 28. bölüm 2. fragmanı da geldi! Yemek öncesi karşısında Can’ı gören Faruk adeta çıldırıyor ve Can’ı bir köşede sıkıştırıp Senin kafanı patlatırım’ diyerek tehdit ediyor. Yeni bölüme damgasını vuran da bu an oluyor. Dizinin bu bölümünde önce kavga eden Faruk ve Süreyya ilerleyen zamanda barışıyor.  27. bölüme damga vuran yemek sahnesi izleyicileri ekranlara kilitlemişti. Fragmand Şebnem Ferah’ın Artık Kısa Cümleler Kuruyorum şarkısı da oldukça ses getirdi. İşte İstanbullu Gelin 27. bölümde yaşananlar ve 28. bölüm

istanbullu28-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gördüklerini sindirmeye çalışan Süreyya ve Faruk birbirleri ile olan daha çetin bir mücadeleye girişirler. Esma'nın hamlesi peş peşe büyük gerilimlerin yaşanmasına sebep olurken Faruk'u hiç beklenmedik bir noktaya getirir. İstemediği şeylerle yüzleşmek zorunda kalan Adem duruma sıra dışı bir tepki verir. Gelen bir misafir konağı fazlasıyla hareketlendirir. Can'ın verdiği bir bilgi Süreyya'nın şok olmasına ve Faruk'la ilgili bazı şeyleri yeniden sorgulamasına sebep olacaktır.

istanbullu28-2-1

Gün yüzüne çıkan tehlikeli gerçekle şok olan Esma iki koldan harekete geçer. Yeni öğrenilen bir gelişme Süreyya ve Faruk arasında büyük gerilim yaşanmasına sebep olur. Süreyya, Faruk'u zor bir durumla yüzleşmek zorunda bırakır. Arka arkaya aldığı umulmadık darbelerle sarsılan Adem kritik seçimlerin eşiğine gelir. Akif ve Senem kalkıştıkları işte çetin bir mücadele verirler. Gün sonunda gerçekleşen bir buluşma hem Faruk'ta hem de Süreyya'da soğuk duş etkisi yaratacaktır.

İŞTE 28. BÖLÜM 2. FRAGMANI


27. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Öğrendiği büyük sır Esma’yı harekete geçiriyor! Faruk ve Süreyya’yı büyük bir sürpriz bekliyor. Gün yüzüne çıkan tehlikeli gerçekle şok olan Esma iki koldan harekete geçer. Yeni öğrenilen bir gelişme Süreyya ve Faruk arasında büyük gerilim yaşanmasına sebep olur. Süreyya, Faruk'u zor bir durumla yüzleşmek zorunda bırakır.

istanbullu28-2-1

Arka arkaya aldığı umulmadık darbelerle sarsılan Adem kritik seçimlerin eşiğine gelir. Akif ve Senem kalkıştıkları işte çetin bir mücadele verirler. Gün sonunda gerçekleşen bir buluşma hem Faruk'ta hem de Süreyya'da soğuk duş etkisi yaratacaktır.

 

İSTANBULLU GELİN 27. BÖLÜM İZLE!

Son gelişmelerden sonra kendisine yeni bir rutin belirleyen Süreyya, Esma'nın tuhaf davranışlarına anlam verememektedir. Gelen bir haber, Adem'e hayatının en büyük mutluluğunu yaşatır. Osman'ın müdahalesi Esma ve Garip'i hiç ummadıkları bir şekilde karşı karşıya getirir. Konaktaki bir değişiklik Fikret'in çileden çıkmasına neden olur. Adem'in teklifi Boran ailesinde büyük depremler yaratır. Onca zaman gömülü kalmış, tüm dengeleri değiştirebilecek bir sır Esma'nın ellerinde gün yüzüne çıkacaktır.

İstanbullu Gelin yeni fragman geldi mi? İstanbullu Gelin 27. son bölüm izle! Süreyya'dan Faruk'a büyük ders! İlginizi Çekebilir İstanbullu Gelin yeni fragman geldi mi? İstanbullu Gelin 27. son bölüm izle! Süreyya'dan Faruk'a büyük ders!