İstanbullu Gelin 29. bölüm fragmanı geldi Faruk: Sen benim kâlbimsin! 28. son bölüm izle

İstanbullu Gelin 29. bölüm fragmanı geldi. Yeni fragmana Faruk'un Süreyya'ya Sen benim kalbimsin dediği sahne damga vurdu. Bir başka gelişme ise Esma'nın Süreyya'yı takip etmesi için birini görevlendirmesi ve bu olayı Faruk ve Süreyya'nın öğrenmesi var. İstanbullu Gelin 28. bölüm izle. İşte İstanbullu Gelin 29. bölümle ilgili merak edilenler...

İstanbullu Gelin 29. bölüm fragmanı geldi Faruk: Sen benim kâlbimsin! 28. son bölüm izle

Faruk’tan  Süreyya’ya: Sen benim kalbimsin.  İstanbullu Gelin 29. bölüm fragmanı geldi. Baş rollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in oynadığı dizinin senaryosunu Teşrik-i Mesai ekibi yazıyor. Her hafta reyting listelerinin başında yer alan dizide Esma, Süreyya’nın peşne birisini takıyor. Bu durumu öğrenen Faruk ve Süreyya ne yapacak?  İşte son bölüm özeti, yeni fragman. 28. bölüm izleme linki…

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Cuma akşamlarının reyting listelerinin kilit dizisi İstanbullu Gelin 28. son bölümü ile dizi tutkunlarını ekran başına kilitledi. İstanbullu Gelin yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı zaman aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN


SON BÖLÜM ÖZETİ

Kıskançlık krizi büyüyor. Esma, Burcu'yu konağa davet ediyor. Gördüklerini sindirmeye çalışan Süreyya ve Faruk birbirleri ile olan daha çetin bir mücadeleye girişirler. Esma'nın hamlesi peş peşe büyük gerilimlerin yaşanmasına sebep olurken Faruk'u hiç beklenmedik bir noktaya getirir. İstemediği şeylerle yüzleşmek zorunda kalan Adem duruma sıra dışı bir tepki verir. Gelen bir misafir konağı fazlasıyla hareketlendirir. Can'ın verdiği bir bilgi Süreyya'nın şok olmasına ve Faruk'la ilgili bazı şeyleri yeniden sorgulamasına sebep olacaktır.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

Reyting rekortmeni dizi geçen hafta da zirveye adını yazdırdı. İstanbullu Gelin, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde yine en çok izlenen dizi oldu.Dizi, AB izleyici kitlesinde 9.84 reyting ve 22.01 izlenme payı; ve 20+ABC1'de 8.85 reyting ve 18.62 izlenme payıyla ilk 100 sıralamasında birinciliğe oturdu. Sonunda sabrı taşan Süreyya, başta İpek olmak üzere konaktaki herkese büyük ders verirken Esma'nın Osman'ı düştüğü imkansız aşktan çıkarmak için Burcu'ya uzattığı zeytin dalı geceni en çok konuşulanları arasındaydı.

 

İstanbullu Gelin 28. son bölüm izle İstanbullu Gelin 29. bölüm yeni fragman geldi mi? Esma Burcu'yu konağa çağırıyor! İlginizi Çekebilir İstanbullu Gelin 28. son bölüm izle İstanbullu Gelin 29. bölüm yeni fragman geldi mi? Esma Burcu'yu konağa çağırıyor!

 

'İstanbullu Gelin' Prag'ta! İlginizi Çekebilir 'İstanbullu Gelin' Prag'ta!