İstanbullu Gelin 31. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Faruk mutluluktan uçuyor! İstanbullu Gelin 30. son bölüm izle

İstanbullu Gelin 30. son bölüm yayınlandı. Süreyya’dan gelen bir haber Faruk’un sevinçten havalara uçmasına sebep olur. Dizi severler internet üzerinden İstanbullu Gelin yeni fragman yayınlandı mı diye araştırma yapıyorlar. İşte İstanbullu Gelin yeni fragman ve son bölüm hakkında merak edilenler...

İstanbullu Gelin 31. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Faruk mutluluktan uçuyor! İstanbullu Gelin 30. son bölüm izle

Star TV’nin merakla takip edilen dizisi İstanbullu Gelin 30. son bölüm yayınlanmasının ardından dizi severler yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. Başrollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver’in yer aldığı dizinin senaryosunu Teşrik-i Mesai ekibi yazıyor. İstanbullu Gelin son bölümde Esma ve Garip yeni sürecin tadınız çıkarırken onları farkeden sürpriz isimden haberleri yoktur. İstanbullu Gelin yeni fragman ve son bölüm izleme linkini sizler için haberimizde derledik.

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN GELDİ Mİ?

Bir süredir tehlikeli sularda yüzen Fikret hiç beklemediği yerden gelen bir darbe ile köşeye sıkışır. Süreyya'dan gelen bir haber Faruk'un sevinçten havalara uçmasına sebep olur. Öğrendiği bilgiyle deliye dönen Emir'in yaptığı hamle herkesin yüreğini ağzına getirir. Can derinlerdeki duyuları ile ilgili hiç istemeyeceği biriyle yüzleşmek zorunda kalır. Esma ve Garip önlerinde başlayan yeni sürecin tadını çıkarmaktadırlar. Ancak bilmedikleri şey, sürpriz bir isim tarafından fark edilecek olmalarıdır.

Gördüğü fotoğraf sonrası çileden çıkan Süreyya'nın yaptığı şeyler Faruk'a cehennem azabı yaşatır. Akif'in büyük bir cesaretle yaptığı hamle Senem'i şok eder. Ortaya çıkan bir mektup geçmişin hiç de sanıldığı gibi olmadığını ortaya çıkarır. Adem'in tanıklık ettiği şeyler ona Boranlarla ilgili geniş hareket alanı kazandırır. Faruk ve Süreyya'nın Emir'le olan programları oldukça can sıkıcı bir şekilde sonlanır. Esma kendine ne kadar hâkim olmaya çalışsa da hayatının en önemli kararlarından birini verecektir.

İstanbullu Gelin yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda paylaştığımız linkten izleyebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN İZLE

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE