Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 32. bölüm fragmanı yayınlandı! Esma: Bir devrin sonuna geldik! İstanbullu Gelin 31. son bölüm izle!
İstanbullu Gelin 32. bölüm fragmanı yayınlandı! Esma: Bir devrin sonuna geldik! İstanbullu Gelin 31. son bölüm izle!
Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştığı Star TV'nin en sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin 32. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Süreyya Esma ile ilgili gizli bir gerçeği öğreniyor. Eğlenceli ve muzip anların yaşandığı yeni fragmanda Esma, Bir devrin sonuna geldik diyerek sırrını öğrenen Süreyya'ya karşı değişik duygular besliyor. İşte İstanbullu Gelin 31. son bölüm izleme linki ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.
Magazin 6 Ocak 2018 - 11:01

İstanbullu Gelin 32. bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Aslı Enver ve Özcan Deniz’in yer aldığı Star TV dizisi İstanbullu Gelin’in 32. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Bir devrin sonuna geldik! diyen Esma ve Esma Garip arasındaki ilişkiyi fark eden Süreyya’nınn muzip ve keyifli tavırları damga vuruyor. İşte İstanbullu Gelin 31. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair ayrıntılar..

istanbullu32-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Boran Konağı yeni bir sırla sarsılacak!

Adem'in tehdidi Garip'i kendisi için çok zor bir karar almaya iter. Gelen bir haber Süreyya'nın aklının ucundan bile geçirmek istemeyeceği bir olasılığın gerçek olduğunu ortaya çıkarır. Faruk'un sezgilerinin ne denli doğru olduğu bir kez daha anlaşılır. Reyhan'ın aldığı bir davet onu hayatta en korktuğu şeyle karşı karşıya bırakır. Can sonuçları çok ağır olabilecek bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Yeni yılın ilk saatlerinde ise tüm dengeleri değiştirecek bir sır hiç beklenmedik biri tarafından öğrenilecektir.

istanbullu32

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bölümde Esma’nın sırlarına vakıf olan Süreyya muzip ve eğlenceli tavırları ile öne çıkıyor. Esma Süreyya’ya karşı biraz daha farklı bir bakış açısı geliştiriyor. Esma’nın Garip’e karşı olan duygularını anlayan Süreyya bundan sonra ne yapacak? Esma’nın Süreyya hakkındaki düşünceleri değişecek mi? BUnları yeni bölümde öğreneceğiz.

istanbullu32-4

özlendiğimizin farkındayız, çok kıymetlisiniz…

İstanbullu Gelin (@istgelintv)’in paylaştığı bir gönderi ()