Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 33. yeni bölüm 2. fragmanı da yayınlandı! İstanbullu Gelin 32. son bölüm izle Konakta yangın! Şükret Faruk annen hayatta!
İstanbullu Gelin 33. yeni bölüm 2. fragmanı da yayınlandı! İstanbullu Gelin 32. son bölüm izle Konakta yangın! Şükret Faruk annen hayatta!
Konakta yangın var! Başrollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver'in yer aldığı Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in 32. son bölümü yayınlandı. Son bölümde konakta çıkan yangın sonrası tüm dengeler değişiyor. Faruk annesinin gizli ilişkisini öğrenecek mi? İzleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor ve İstanbullu Gelin 2. yeni fragmanı da geldi! İşte İstanbullu Gelin 33. son bölüm 2. fragmanı ve diziye dair ayrıntılar...
Magazin 12 Ocak 2018 - 23:16

İstanbullu Gelin 32. son bölüm yayınlandı. Son bölümde yaşanan son olay konakta beklenmedik bir ittifak kurulmasına sebep olur. Yeni bölüm hakkında ipuçları edinmek isteyen izleyiciler İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı geldi mi diye soruyor. İstanbullu Gelin son bölüm izleme linki, özeti ve yeni fragman hakkında bilinmesi gerekenler…

istanbullu33-1

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI!


Adem'in dahi öngöremediği bir gelişme Fikret'i tehlikeli durumların içine çeker. Dilara'nın söylediği bir bilgi Süreyya'yı büyük kaygılara sürükler. Begüm'den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar Süreyya ile Faruk'un iki ayrı uçta duygu değişimi yaşamalarına sebep olur. Reyhan'ın bildikleri Esma'yı, Esma'nın bildikleri ise Reyhan'ı köşeye sıkıştırır. İki kadın arasındaki restleşme onları korkunç bir sonla burun buruna getirir.

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM

istanbullu33-2

SON BÖLÜM ÖZETİ

Adem'in tehdidi Garip'i kendisi için çok zor bir karar almaya iter. Gelen bir haber Süreyya'nın aklının ucundan bile geçirmek istemeyeceği bir olasılığın gerçek olduğunu ortaya çıkarır. Faruk'un sezgilerinin ne denli doğru olduğu bir kez daha anlaşılır. Reyhan'ın aldığı bir davet onu hayatta en korktuğu şeyle karşı karşıya bırakır.

istanbullu33-5

Can sonuçları çok ağır olabilecek bir yüzleşme yaşamak zorunda kalır. Yeni yılın ilk saatlerinde ise tüm dengeleri değiştirecek bir sır hiç beklenmedik biri tarafından öğrenilecektir.

İSTANBULLU GELİN 33. BÖLÜM 2. FRAGMANI DA YAYINLANDI!


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir yangın, pek çok soru işareti!

Konaktaki bir tuhaflık Faruk'u harekete geçirir. Yaşanan son olayın yarattığı korku ve üzüntü beraberinde birçok soru getirir. Sorulan her soru Garip'i biraz daha köşeye sıkıştırır. Süreyya'nın söyledikleri Begüm'ün kafasını karıştırır. Osman sürpriz bir kararla hayatına yeni bir yön verir. Benzer süreçler yaşayan Süreyya ve Senem farklı duygularla da olsa aynı haberi beklemeye koyulurlar. Faruk kafasındaki soru işaretlerinden kurtulamaz. İzlediği yol onu duyduğunda inanamayacağı bir gerçekle karşı karşıya bırakacaktır.

Son güncelleme: 10:42 - 18.01.2018