Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yangını kim çıkardı? İstanbullu Gelin yeni fragman geldi! İstanbullu Gelin 32.son bölüm izle
Yangını kim çıkardı? İstanbullu Gelin yeni fragman geldi! İstanbullu Gelin 32.son bölüm izle
İstanbullu Gelin dizisinin entrika ve heyecan dolu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 33. yeni bölüm fragmanında neler oluyor? Star TV'nin sevilen dizisinin başrollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver yer alıyor. İşte İstanbullu Gelin 33. yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...
Magazin 15 Ocak 2018 - 20:12

İstanbullu Gelin 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler ipuçlarını fragmanda bulabilecekler. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm Cuma akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında yer alacak. İşte İstanbullu Gelin dizisinin yeni fragmanı…

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN GELDİ

İstanbullu Gelin 33. yeni bölüm fragmanında yangın çıkıyor. Faruk yangından annesini sorumlu tutuyor ve olayın aslını öğrenmek için harekete geçiyor. Süreyya ise uyarmaktan geri durmuyor. Peki yangın neden çıktı?

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Adem’in dahi öngöremediği bir gelişme Fikret’i tehlikeli durumların içine çeker. Dilara’nın söylediği bir bilgi Süreyya’yı büyük kaygılara sürükler. Begüm’den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar Süreyya ile Faruk’un iki ayrı uçta duygu değişimi yaşamalarına sebep olur.

istanbullu

Reyhan’ın bildikleri Esma’yı, Esma’nın bildikleri ise Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. İki kadın arasındaki restleşme onları korkunç bir sonla burun buruna getirir.

Son güncelleme: 20:55 - 15.01.2018