Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 34. yeni bölüm fragmanı İstanbullu Gelin 33. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 34. yeni bölüm fragmanı İstanbullu Gelin 33. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 33.son bölüm izle. Esma Hanım'ın ilişkisinin ortaya çıkması konağı adeta kaynatıyor. Başta Faruk olmak üzere herkes Esma'ya büyük tepki koyuyor. Yemek masaları bile dağılıyor. İstanbullu Gelin 34. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı, son bölüm izleme linki ve özeti...
Magazin 19 Ocak 2018 - 23:14

İstanbullu Gelin, son bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı. Beğeni ile takip edilen dizinin başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz yer alıyor. Konakta çıkan yangın Faruk’un kafasını karıştırır. Soruların cevabının ardında kim var? İzleyiciler İstanbullu Gelin yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Peki İstanbullu Gelin yeni fragman yayınlandı mı? İşte İstanbullu Gelin hakkında son gelişmeler…

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN


Konaktaki bir tuhaflık Faruk'u harekete geçirir. Yaşanan son olayın yarattığı korku ve üzüntü beraberinde birçok soru getirir. Sorulan her soru Garip'i biraz daha köşeye sıkıştırır. Süreyya'nın söyledikleri Begüm'ün kafasını karıştırır.

Osman sürpriz bir kararla hayatına yeni bir yön verir. Benzer süreçler yaşayan Süreyya ve Senem farklı duygularla da olsa aynı haberi beklemeye koyulurlar. Faruk kafasındaki soru işaretlerinden kurtulamaz. İzlediği yol onu duyduğunda inanamayacağı bir gerçekle karşı karşıya bırakacaktır.

istanbullu-gelin

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaşanan son olay konakta beklenmedik bir ittifak kurulmasına sebep olur. Adem'in dahi öngöremediği bir gelişme Fikret'i tehlikeli durumların içine çeker. Dilara'nın söylediği bir bilgi Süreyya'yı büyük kaygılara sürükler. Begüm'den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar Süreyya ile Faruk'un iki ayrı uçta duygu değişimi yaşamalarına sebep olur. Reyhan'ın bildikleri Esma'yı, Esma'nın bildikleri ise Reyhan'ı köşeye sıkıştırır. İki kadın arasındaki restleşme onları korkunç bir sonla burun buruna getirir.

Son güncelleme: 09:58 - 23.01.2018