Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 35. bölüm 2.fragmanı da geldi! Faruk: Tek tek çözülüyoruz dağılıyoruz! İstanbullu Gelin 34. son bölüm izle!
İstanbullu Gelin 35. bölüm 2.fragmanı da geldi! Faruk: Tek tek çözülüyoruz dağılıyoruz! İstanbullu Gelin 34. son bölüm izle!
İstanbullu Gelin 35. bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni fragmanda konakta işler karışıyor. Tüm aile yaprak dökümü yaşıyor. Adem'İn yönetim kuruluna girmesi tüm dengeleri değiştiriyor. Esma Hanım Adem'in şirketteki büyüyen gücüne karşı büyük şaşkınlık yaşıyor. İşte İstanbullu Gelin 34. son bölüm izleme linki ve ayrıntılar...
Magazin 30 Ocak 2018 - 10:48

Şok! Osman evden ayrılıyor? İstanbullu Gelin 35. bölüm yeni fragmanı yayında! Yeni bölüm fragmanında Esma Hanım konaktaki bir destekçisini daha kaybediyor. Fiktet’ten Esma’ya: Üzgünüm komutan, savaşta bir cephenizi daha kaybettiniz. İstanbullu Gelin 34. son bölüm izle!

istanbullu35-3

34. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Süreyya, yıl dönümleri için Faruk'a bir sürpriz hazırlıyor.

İSTANBULLU GELİN 35. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

Esma'nın itiraflarıyla konakta yer yerinden oynar. Süreyya, Faruk'u sakinleştirmek için beklenmedik bir hamle yapar. Duygusal açmazlarda olan Fikret sonunda patlar. Murat'ın kontrolsüz öfkesi tatsız bir olaya sebebiyet verir. Neşeli bir haber duyanları sevince boğar. Can, sürpriz bir isimle sonuçları çok tehlikeli olacak bir ortaklık kurar. Osman, annesinden duydukları ile yıkılır. Faruk gelen bir telefonla bunca zamandır engellemeye çalıştığı felaketin gerçekleşmiş olduğunu anlayacaktır.

istanbullu35-5

35. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bölümde Osman’ın evden ayrılışı Esma için büyük bir darbe olacak. Osman’ı bu kararından vazgeçirmeye çalışacak isimler kimler? Osman’ın konaktan ayrılması dengeleri nasıl etkileyecek? Faruk ve SÜreyya’nın bu olaya tepkisi nasıl olacak? İşte tüm bu soruların yanıtını 35. yeni bölümde göreceğiz…

 

İSTANBULLU GELİN 35. BÖLÜM FRAGMANI

 

Son güncelleme: 11:18 - 02.02.2018