Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Süreyya’dan beklenmedik hamle! İstanbullu Gelin 34. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Süreyya’dan beklenmedik hamle! İstanbullu Gelin 34. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 34. son bölüm ile ekranlara geldi. Süreyya, yıl dönümleri için Faruk’a bir sürpriz hazırlıyor. İstanbullu Gelin yeni bölümde neler olacak diye merak eden izleyiciler yeni fragman yayınlandı mı diye soruyor. İşte İstanbullu Gelin hakkında son gelişmeler...
Magazin 26 Ocak 2018 - 23:08

İstanbullu Gelin 34. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz yer alıyor. İzleyiciler tarafından sıkı bir şekilde takip eden dizinin son bölümde Süreyya Faruk’u sakinleştirmek için beklenmedik bir hamle yapıyor. Peki İstanbullu Gelin yeni fragman yayınlandı mı? İşte İstanbullu Gelin ile ilgili bilinmesi gerekenler…

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN GELDİ


Esma'nın itiraflarıyla konakta yer yerinden oynar. Süreyya, Faruk'u sakinleştirmek için beklenmedik bir hamle yapar. Duygusal açmazlarda olan Fikret sonunda patlar. Murat'ın kontrolsüz öfkesi tatsız bir olaya sebebiyet verir. Neşeli bir haber duyanları sevince boğar. Can, sürpriz bir isimle sonuçları çok tehlikeli olacak bir ortaklık kurar. Osman, annesinden duydukları ile yıkılır. Faruk gelen bir telefonla bunca zamandır engellemeye çalıştığı felaketin gerçekleşmiş olduğunu anlayacaktır.

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM

SON BÖLÜM ÖZETİ

Konaktaki bir tuhaflık Faruk'u harekete geçirir. Yaşanan son olayın yarattığı korku ve üzüntü beraberinde birçok soru getirir. Sorulan her soru Garip'i biraz daha köşeye sıkıştırır. Süreyya'nın söyledikleri Begüm'ün kafasını karıştırır. Osman sürpriz bir kararla hayatına yeni bir yön verir. Benzer süreçler yaşayan Süreyya ve Senem farklı duygularla da olsa aynı haberi beklemeye koyulurlar. Faruk kafasındaki soru işaretlerinden kurtulamaz. İzlediği yol onu duyduğunda inanamayacağı bir gerçekle karşı karşıya bırakacaktır.

Son güncelleme: 09:07 - 19.03.2018