Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 36. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 36. son bölüm izle
İstanbullu Gelin dizisinin merakla beklenen 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Süreyya ile Begüm'ün tartışması yer alıyor. İzleyiciler İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında neler olacak diye merak ediyor. İşte İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 12 Şubat 2018 - 21:47

İstanbullu Gelin 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. “Her şey senin etrafında dönüyor Süreyya!” Başrollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver’in yer aldığı dizi izleyiciler tarafından en çok takip edilen dizilerden biri.. İşte İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Begüm ile Süreyya tartışıyor. Begüm “Her şey seninle ilgili değil mi Süreyya her şey senin etrafında dönüyor.” diye kızıyor. Süreyya “Sadece bir gece istedim.” deyince Begüm gözyaşları içinde “Sadece 1 gece değil Süreyay belkide oğlumla geçireceğim son gecelerden biri.” diye karşılık veriyor.

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Faruk ve Esma arasındaki yüzleşme Reyhan’ı hayatının en zor seçimini yapmak zorunda bırakır. Gerçeklerle yüzleşemeyen İpek, Kıymet’ten duydukları ile neye uğradığını şaşırır. Ufak bir talihsizlik Süreyya’nın aklından bile geçiremeyeceği bir noktaya evrilir. Osman ve Burcu’nun aldıkları karar, başta Esma olmak üzere herkesi şaşkına çevirecek bir ismin Bursa’ya gelmesine neden olur. Her şeyin yolunda olduğunu düşünen Adem aldığı bir haberle en büyük kâbusunu yaşayacaktır.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM

İSTANBULLU GELİN OYUNCU KADROSU

Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış

Yapım: O3 Medya

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Zeynep Günay Tan-Deniz Koloş

Senaryo: Teşrik-i Mesai