Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 38. yeni bölüm 2. fragmanı! İstanbullu Gelin son bölüm izle Fragmanda Nil Karaibrahimgil sürprizi
İstanbullu Gelin 38. yeni bölüm 2. fragmanı! İstanbullu Gelin son bölüm izle Fragmanda Nil Karaibrahimgil sürprizi
Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver'in paylaştığı Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin, 38. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni bölüm fragmanında Faruk'un oğlunun söylediği "Annem şimdi nereye gidecek baba?" cümlesi herkesin yüreğini burkan sahne oldu. İşte İstanbullu Gelin son bölüm izleme linki ve ayrıntılar...
Magazin 22 Şubat 2018 - 09:19

İstanbullu Gelin 38. yeni bölüm fragmanı yayında! Yeni tanıtımın sonunda bayılan Süreyya izleyicilerin büyük heyecan yaşamasına neden oluyor. Babası Faruk’a “Annem şimdi nereye gidecek baba?” diye soran oğlu da duygusal anlar yaşanmasına neden oluyor. İşte İstanbullu Gelin son bölüm izleme linki…

istanbullugelin38-2

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşam savaşı veren Begüm ile Süreyya arasında buzlar eriyor!

Osman’ın nişanında beklenmedik bir kriz patlak veriyor

Süreyya ve Begüm arasındaki tartışma beklenmedik bir noktaya evrilir. Esma'nın bohça alışverişi Siren'i hayretler içinde bırakır. Akif ve Senem ilişkilerinin önündeki en acımasız engelle karşı karşıya gelirler. İpek kafasındaki tehlikeli planla Esra'nın karşısına çıkmaya hazırlanır. Osman'ın nişanı sırasında yaşanan bir olay Esma'yı utançtan yerin dibine geçirir. Sabaha karşı gelen korkunç bir haber konakta yeni bir dönemin başlamasına sebep olacaktır.

istanbullugelin38

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Süreyya'yı zor günler bekliyor!

Begüm'ün ölümünün ardından artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir'in yaşadığı acı Süreyya ile olan bağını da derinden etkiler. Süreyya zorlu bir dönemin başlangıcındadır. Can, Begüm'ün acısıyla mücadelede zorlanırken öfkeyle Faruk'a karşı harekete geçer. İpek, beklediği alakayı Esma'dan göremeyince iyice hırçınlaşır. Esma, tüm yaşananlarla güçlü durmaya çalışırken, Siren ortamı boş bırakmamaktadır. Her şeyin geçeceğine dair aileyle konuşma yapan Esma'nın sözü ise acı bir çığlıkla kesilecektir.

istanbullugelin38-2-1


İSTANBULLU GELİN 38. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

Son güncelleme: 08:46 - 23.02.2018