Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 37. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 37. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 37. son bölümünde yaşam savaşı veren Begüm ile Süreyya arasında buzlar eriyor. İzleyiciler İstanbullu Gelin yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. Osman'ın nişanında beklenmedik bir kriz patlak veriyor... İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte İstanbullu Gelin ile ilgili ayrıntılar...
Magazin 16 Şubat 2018 - 23:23

İstanbullu Gelin 37. son bölüm ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Süreyya ve Begüm arasındaki gerginlik beklenmedik bir boyut kazanır. Öte yandan Esma Hanım Begüm’den af diler… İstanbullu Gelin yeni bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son gelişmeler…

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI


Süreyya ve Begüm arasındaki tartışma beklenmedik bir noktaya evrilir. Esma'nın bohça alışverişi Siren'i hayretler içinde bırakır. Akif ve Senem ilişkilerinin önündeki en acımasız engelle karşı karşıya gelirler.

İpek kafasındaki tehlikeli planla Esra'nın karşısına çıkmaya hazırlanır. Osman'ın nişanı sırasında yaşanan bir olay Esma'yı utançtan yerin dibine geçirir. Sabaha karşı gelen korkunç bir haber konakta yeni bir dönemin başlamasına sebep olacaktır.

İSTANBULLU GELİN YENİ FRAGMAN

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:17 - 21.03.2018