İstanbullu Gelin 4. bölüm 2. fragamanı izle: Faruk ile Süreyya uçurumun kenarında

İstanbullu Gelin 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Süreyye ve Faruk büyük bir felaketin eşiğinde...

İstanbullu Gelin 4. bölüm 2. fragamanı izle: Faruk ile Süreyya uçurumun kenarında

Star TV’nin cuma günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin’in 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk ile Süreyya uçurumun kenarında…

Boranlar'ın çifte düğününde patlayan silahın bedelini Süreyya çok ağır öder. Ömer'in düğünü basması, başta Esma Sultan'ın bu evliliği derhal bitirilmesiyle ilgili haklılığını ispatladığı gibi Süreyya'nın iyi niyetiyle engel olmadığı felaket, Faruk'la arasında büyük kavgaların sebebi olur.

Faruk olanlara rağmen Süreyya'nın masumiyetine inanır ve tüm ailesine karşı Süreyya'nın yanında durur. Ama İpek'in felakete dönen düğünü için Süreyya'ya ödetmek istediği bedel Faruk ve Süreyya aşkında büyük kırılmalara neden olur. Fikret deli gibi âşık olduğu İpek'e kavuşmuş, buna rağmen sevdiği kadına dokunamamıştır.

Âdem ise Fikret'i oltaya takarken, Süreyya'yı da intikam oyununa dâhil edecek yeni adımlarını atar. Âdem'in kumpasıyla Esma Sultan'ın önüne yem olarak düşen Süreyya, kendisine çekilen rest karşısında ne yapacağını bilemez. Bu defa arkasında kendisine inanan Faruk da yoktur üstelik.