Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 40. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! İstanbullu Gelin 39. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 40. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! İstanbullu Gelin 39. son bölüm izle
Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştığı Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 40. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni bölüm fragmanında Murat ve Bade'nin yıldırım nikahı ile evlenmesi konakta büyük bir şoka neden oluyor. Can Faruk'un peşine düşüyor. Emir, Süreyya'yı üzecek bir karar alıyor. İstanbullu Gelin 39. son bölüm izleme linki haberimizde.
Magazin 8 Mart 2018 - 07:45

İstanbullu Gelin 40. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni fragmanda Süreyya’nın hamileliği gündemdeki yerini koruyor. Emir Süreyya’yı üzecek bir hamle yapıyor. Konakta Murat ve Bade’nin kararının etkileri devam ediyor. İşte İstanbullu Gelin 39. son bölüm izleme linki.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Süreyya Hamile!

Süreyya ve Faruk beklenmedik anda gelen hamilelik haberi ile mutluluk içerisindedir. Emir annesini kaybetmeyi kabullenemediği için zorlu bir süreç geçirmektedir. Bu sebeple Faruk ve Süreyya hamilelik haberini bir süre saklama kararı alırlar. Murat ve Bade'nin evlenme kararı ise konakta büyük tepki yaratır. Adem sürekli sevgisini sorguladığı Dilara'ya boşanma davası açmaya karar verir. İpek ise Fikret'ten boşanmamak için oyunlarına devam etmektedir. Fikret'in doğum günü için aileye bir sürpriz hazırlar. Asıl sürpriz ise Murat ve Bade'den gelecektir.

istanbullugelin40-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Murat ve Bade'nin yıldırım nikahı konakta deprem yaratır!

Murat ve Bade'nin yıldırım nikahı konakta deprem yaratır. Esma ve Garip'in hala görüşüyor olması hem yeni evli çiftte hem diğerlerinde gerilime neden olur. Begüm'ün acısıyla daha da hırslanan Can, Faruk'un peşindedir. Adem ve Dilara'nın boşanma kararını dahi Faruk üzerinden yürütmektedir. Süreyya'nın hamile olduğunu öğrenen Emir, herkesi üzecek bir karar alır. Fikret'in mektupları bulması ise tüm dengeleri alt üst edecektir.

İSTANBULLU GELİN 40. BÖLÜM 2. FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN 39. SON BÖLÜM İZLE

 

istanbullugelin40-2-1