Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 41. yeni bölüm fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 40. son bölüm izle!
İstanbullu Gelin 41. yeni bölüm fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 40. son bölüm izle!
Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştığı Star TV dizisi İstanbullu Gelin 41. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İstanbullu Gelin 40. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 10 Mart 2018 - 11:07

Dizinin takipçileri İstanbullu Gelin 41. yeni bölüm fragmanı geldi mi? sorusuna yanıt arıyor. İşte Aslı Enver ve Özcan Deniz’in başrollerinde olduğu sevilen dizinin 40. son bölüm izleme linki ve diziye dair haberler…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Murat ve Bade'nin yıldırım nikahı konakta deprem yaratır!

Murat ve Bade'nin yıldırım nikahı konakta deprem yaratır. Esma ve Garip'in hala görüşüyor olması hem yeni evli çiftte hem diğerlerinde gerilime neden olur. Begüm'ün acısıyla daha da hırslanan Can, Faruk'un peşindedir. Adem ve Dilara'nın boşanma kararını dahi Faruk üzerinden yürütmektedir. Süreyya'nın hamile olduğunu öğrenen Emir, herkesi üzecek bir karar alır. Fikret'in mektupları bulması ise tüm dengeleri alt üst edecektir.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

İSTANBULLU GELİN DİZİ KONUSU

Annesiz ve babasız büyümek zorunda kalan Süreyya, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Konservatuar mezunu olan Süreyya, hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Hayattaki tek akrabası teyzesi Senem ile birlikte yaşayan Süreyya'nın mütevazi yaşamı, beklenmedik bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk'a aşık olması ile sonsuza kadar değişir.

Bursa'nın tanınmış ve köklü ailelerinden Boran ailesi içinse bu aşkı kabullenmek hiç de kolay olmayacaktır. Kocasının ölümüyle 4 oğluyla kalan Esma Sultan'ın en gözde oğlu Faruk için bambaşka hayalleri vardır. Kendine ve köklerine uygun gelin adayını çoktan seçmiştir.

Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Süreyya ile Faruk ise Bursa'daki aile konağına evlilik haberini vermek üzere gelirler. Ancak bu durum konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan için büyük bir şoktur. Esma Sultan'a gelin olmak kolay değildir, özellikle de kendi seçmediyse. Faruk'a olan aşkından güç alan Süreyya, kolay pes etmez, kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağına ve kalbini yumuşatacağına inanmak ister. Ancak Esma Hanım'ın onu kabullenmeye hiç mi hiç niyeti yoktur.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

İSTANBULLU GELİN 41 YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Son güncelleme: 18:57 - 16.10.2018