Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 42. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 41. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 42. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 41. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 42. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Star Tv'nin en sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında 'Sen ellerimle büyüttüğüm Osman'sın cümlesi damga vuruyor. İstanbullu Gelin 41. son bölüm izleme linki de haberimizde..
Magazin 23 Mart 2018 - 09:30

Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in paylaştığı İstanbullu Gelin 42. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Zülfü Livaneli sürprizi de yaşanıyor. İşte İstanbullu Gelin 41. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair gelişmeler…

istanbullugelin42-3

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Akif ve Senem Nikaha Hazır

Adem, annesinin ondan yıllardır sakladığı sırrın buhranı içerisindedir. Bu gerçeği hazmetmesi kolay olmayacaktır. Garip geçirdiği kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılır, bu durum Esma ile Garip'in ilişkisini Süreyya ve Faruk'un sorgulamasına neden olacaktır. Akif ve Senem nikaha hazırdır, Süreyya'nın hazırladığı bekarlığa vedada ise beklenmeyen olaylar yaşanacaktır. İpek ve Fikret arasındaki ilişki Erhan'ın gelişi ile başka bir krize dönüşür. Adem'in Reyhan ile yüzleşmesi kendisi ile ilgili bir çok şeyi sorgulamasına ve bir karar almasına neden olacaktır.


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Faruk ve Osman için yüzleşme kaçınılmazdır!

istanbullugelin42-4

Adem'in intiharı ve ardındaki gerçek Süreyya ve Dilara arasında gerilim yaratırken büyük kırılma Boranlar arasında yaşanır. Mektubun Faruk, Esma ve Süreyya arasında sır olarak saklanmış olması diğerlerinin tepkisine neden olur. Fikret için ise artık dengeler tamamen değişmiştir. Osman ve Burcu'nun konuşmasına istemeden şahit olan Faruk duyduklarından dolayı büyük hayal kırıklığı içerisindedir. İki kardeş arasında yüzleşme kaçınılmazdır. Süreyya ise Dilara ile olan kırgınlığın büyük üzüntüsünü yaşarken Emir'le ilgili beklenmedik bir gelişme gerçekleşecektir.

İSTANBULLU GELİN 42 YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE