Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 43. yeni bölüm fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 42. son bölüm izle!
İstanbullu Gelin 43. yeni bölüm fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 42. son bölüm izle!
Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'İn paylaştığı İstanbullu Gelin 43 yeni bölüm fragmanı geldi! Galip ve Esma'nın aynı odada kalmak zorunda kalışı ve Dilara'nın Süreyya'ya söylediği 'Ben artık seninle çalışmak istemiyorum' demesi yeni fragmanın en ilgi çeken bölümleri oldu. İstanbullu Gelin 42. son bölüm izleme linkini de haberimizde. İşte ayrıntılar...
Magazin 28 Mart 2018 - 10:24

Star TV’nin n sevilen dizilerinden olan İstanbullu Gelin 43 yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Dilara’nın Süreyya’ya söylediği ‘Ben artık seninle çalışmak istemiyorum’ cümlesi damga vuruyor. Haberimizde İstanbullu Gelin 42. son bölüm izleme linkini de bulabilirsiniz. İşte diziye dair yeni gelişmeler…

istanbullugelin43

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Faruk ve Osman için yüzleşme kaçınılmazdır!

Adem'in intiharı ve ardındaki gerçek Süreyya ve Dilara arasında gerilim yaratırken büyük kırılma Boranlar arasında yaşanır. Mektubun Faruk, Esma ve Süreyya arasında sır olarak saklanmış olması diğerlerinin tepkisine neden olur. Fikret için ise artık dengeler tamamen değişmiştir.

istanbullugelin43-2

Osman ve Burcu'nun konuşmasına istemeden şahit olan Faruk duyduklarından dolayı büyük hayal kırıklığı içerisindedir. İki kardeş arasında yüzleşme kaçınılmazdır. Süreyya ise Dilara ile olan kırgınlığın büyük üzüntüsünü yaşarken Emir'le ilgili beklenmedik bir gelişme gerçekleşecektir.

istanbullugelin43-3

İSTANBULLU GELİN 43. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE