Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 43. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 43. son bölüm izle
İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Fikret ve İpek duydukları haber ile yıkılıyor. Her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 3 Nisan 2018 - 21:54

İstanbullu Gelin 44. yeni bölüm fragmanı geldi. Başrollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver’in yer aldığı dizi izleyicilerden tam not almayı başardı. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti ile izleme linki haberimizde.

İSTANBULLU GELİN 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Faruk, Fikret'in havayolu şirketi hamlesini öfkeyle karşılar. Bunun dışında Osman nedeniyle yaşadığı hayal kırıklığı ile mücadele etmektedir.

Adem'in annesi ile görüşmeyi reddetmesi Reyhan'ın Boranlara karşı öfkesini yükseltir. Süreyya ile Dilara'nın arkadaşlığı ise hala sınavdadır.

dizi

Süreyya, Dilara yüzünden kendi gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Süreyya İpek, Esra üzerinden kurduğu planı işletir ve amacına bir adım daha yaklaşır. Fakat bu sefer hiç beklemediği bir haber ile karşı karşıya kalacaktır.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM