Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı İstanbullu Gelin 43. son bölüm izle!
İstanbullu Gelin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı İstanbullu Gelin 43. son bölüm izle!
Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'İn paylaştığı İstanbullu Gelin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Konaktaki erkeklerin felekten bir gece çalması dün akşamki bölüme damga vurmuştu. İstanbullu Gelin 43. son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 31 Mart 2018 - 09:45

Star TV’nin sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin 43. son bölümü dün akşam yayınladı. Yeni bölümün ardından hemen İstanbullu Gelin 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi takipçileri yeni bölüm tanıtımını merak ediyor. İşte İstanbullu Gelin 43. son bölüm izleme linki ve diziye dair yeni gelişmeler…

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Süreyya ile Dilara'nın arkadaşlığı sınavda!

Faruk, Fikret'in havayolu şirketi hamlesini öfkeyle karşılar. Bunun dışında Osman nedeniyle yaşadığı hayal kırıklığı ile mücadele etmektedir. Adem'in annesi ile görüşmeyi reddetmesi Reyhan'ın Boranlara karşı öfkesini yükseltir.

istanbullugelin44-1

Süreyya ile Dilara'nın arkadaşlığı ise hala sınavdadır. Süreyya, Dilara yüzünden kendi gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Süreyya İpek, Esra üzerinden kurduğu planı işletir ve amacına bir adım daha yaklaşır. Fakat bu sefer hiç beklemediği bir haber ile karşı karşıya kalacaktır.

istanbullugelin44-2

İSTANBULLU GELİN 43. SON BÖLÜM İZLE

istanbullugelin44-3

İSTANBULLU GELİN 44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Son güncelleme: 14:50 - 17.04.2018