Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! İstanbullu Gelin 45. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! İstanbullu Gelin 45. son bölüm izle
Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'n paylaştığı İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni fragmanda hamileliği nedeniyle eski kıyafetleri üzerine olmayan Süreyya herkesi gülümsetiyor. Yeni fragmandaki Hababam Sınıfı şarkısı da izleyenlerden büyük beğeni alıyor. İstanbullu Gelin 45. son bölüm izleme linki de haberimizde...
Magazin 20 Nisan 2018 - 07:48

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm 2. fragmanı yayında! Yeni bölüm tanıtımında tüm konakta büyük bir keyif var. bebeklerinin kız olacağını öğrenen Süreyya ve Faruk tüm eve neşe saçıyor. Konakta bir bebek müjdesi daha var! İşte ayrıntılar…

istanbullu-gelin-46-2

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Faruk, Adem'e tekrar şans veriyor.

Faruk ve Süreyya, Reyhan ile ilgili yaşadıkları durumu saklı tutmaya karar verse de konakta haberin yankılanması uzun sürmez. Faruk, Adem'e şans vermek için geleneksel aile yemeğine onu da davet eder. Süreyya ve Dilara'nın barıştığından habersiz olan Senem ise yeğenlerini barıştırmak için bir şey planlar. Osman, Faruk ile arasını düzeltirken Burcu'nun ani kararı ile şaşkına döner. Adem yavaş yavaş bir ailesi olduğunu düşünmeye başlamıştır ki hiç beklemediği bir gerçek ile sarsılır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Faruk ve Süreyya arasında taşlar yerinden oynuyor!

Adem duyduğu gerçekle yıkılmıştır. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler'den müjdeli haber gelir; Ada tedaviye cevap vermektedir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Adem planına odaklanır. Boranjet'in lansmanı başarılı geçse de Fikret öne çıkanın yine Faruk olmasından rahatsızdır. Fikret'i geri kazanmak isteyen İpek ise eline geçirdiği koz ile Faruk ve Süreyya arasında taşları yerinden oynatacaktır.


istanbullu-gelin-46-2-1

İSTANBULLU GELİN 46. BÖLÜM 2. FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE!