Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı yayında! İstanbullu Gelin 45. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı yayında! İstanbullu Gelin 45. son bölüm izle
Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı yayında! Adem'e bir şans daha veren Faruk pişman olaca mı? Konaktaki olumlu ve sıcak rüzgarlar daha ne kadar sürecek? İşte yeni bölümle ilgili gelişmeler ve İstanbullu Gelin 45. son bölüm izleme linki.
Magazin 14 Nisan 2018 - 10:59

Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in paylaştığı Star TV dizisi İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Süreyya ve Dilara’nın barışmasının etkileri ne olacak? İstanbullu Gelin 45. son bölüm izleme linki de haberimizde…

istanbullugelin-46-2fragman

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Faruk, Adem'e tekrar şans veriyor.

Faruk ve Süreyya, Reyhan ile ilgili yaşadıkları durumu saklı tutmaya karar verse de konakta haberin yankılanması uzun sürmez. Faruk, Adem'e şans vermek için geleneksel aile yemeğine onu da davet eder. Süreyya ve Dilara'nın barıştığından habersiz olan Senem ise yeğenlerini barıştırmak için bir şey planlar. Osman, Faruk ile arasını düzeltirken Burcu'nun ani kararı ile şaşkına döner. Adem yavaş yavaş bir ailesi olduğunu düşünmeye başlamıştır ki hiç beklemediği bir gerçek ile sarsılır.

istanbullugelin-46-fragman

İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

İSTANBULLU GELİN 46. YENİ BÖLÜM FGRAGMANI


 

 

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

 

Son güncelleme: 14:52 - 17.04.2018