Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 46. son bölüm izle!
İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 46. son bölüm izle!
Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştıkları İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Süreyya, Faruk'a video kanıtıyla gidiyor ve aralarındaki atışma sonucu Faruk'un yanından uzaklaşıyor. Osman'ın dans dersleri esnasındaki sakarlıkları da izleyiciyi güldürüyor. İşte İstanbullu Gelin 46. son bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair detaylar...
Magazin 27 Nisan 2018 - 09:09

Star TV’nin en sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Yeni fragmanda önce tartışan Faruk ve Süreyya daha sonra yumuşuyor. Esma ve Talip arasındaki ilişki de iyice ilerlemiş gibi görünüyor. İstanbullu Gelin 46. son bölüm izleme linki de haberimizde.

istanbullu-gelin-47-2-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Faruk ve Süreyya arasında taşlar yerinden oynuyor!

Adem duyduğu gerçekle yıkılmıştır. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler'den müjdeli haber gelir; Ada tedaviye cevap vermektedir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Adem planına odaklanır. Boranjet'in lansmanı başarılı geçse de Fikret öne çıkanın yine Faruk olmasından rahatsızdır. Fikret'i geri kazanmak isteyen İpek ise eline geçirdiği koz ile Faruk ve Süreyya arasında taşları yerinden oynatacaktır.

istanbullu-gelin-47-2-2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Süreyya, Faruk'a olan güvenini sorguluyor!

Faruk'un, Adem'i köşeye sıkıştırmak için yaptığı plan Süreyya'da büyük hayal kırıklığı yaratır. Süreyya kocasına karşı olan güvenini sorgularken Dilara ile olan dostluğunu tekrar tehlikeye sokmak istemez. İpek yarattığı tablonun keyfini çıkarmaktadır. Murat'ın ani yurt dışına taşınma kararı ise konağa bomba gibi düşer. Adem, Boranları yıkmak için adımlarını atmaya başlar. Faruk'un ise önemli bir karar vermesi gerekmektedir.

İSTANBULLU GELİN 47. BÖLÜM 2. FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

istanbullu-gelin-47-2-3