Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 46. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 46. son bölüm izle
Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Süreyya'nın Faruk'a söylediği: Ben seni tanımıyorum Faruk! Sen kimsin ya? cümlesi olay oluyor. Süreyya Faruk'un Adem'i hapse sokmak istediği kannatinde. İşte İstanbullu Gelin 46. son bölüm izleme linki ve merak edilenler...
Magazin 24 Nisan 2018 - 07:53

İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizide rüzgarlar sertleşiyor. Faruk ve Aslı arasında Adem’le ilgili bir gerginlik yaşanıyor. Adem Boranların konağına yerleşmeyi planlıyor. Aslı ise Faruk’u odasından kovacak kadar ona sinirleniyor. İşte yeni bölüme dair ayrıntılar ve İstanbullu Gelin 46. son bölüm izleme linki.

istanbullu-gelin-47-1


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Faruk ve Süreyya arasında taşlar yerinden oynuyor!

Adem duyduğu gerçekle yıkılmıştır. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler'den müjdeli haber gelir; Ada tedaviye cevap vermektedir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Adem planına odaklanır. Boranjet'in lansmanı başarılı geçse de Fikret öne çıkanın yine Faruk olmasından rahatsızdır. Fikret'i geri kazanmak isteyen İpek ise eline geçirdiği koz ile Faruk ve Süreyya arasında taşları yerinden oynatacaktır.

istanbullu-gelin-47-2


istanbullu-gelin-47-3

İSTANBULLU GELİN 47. SON BÖLÜM FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE